Set hrací centrum Fun Center se skluzavkou Smoby dlouhou 150 cm, vodní klaun, 7 sportovních her od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček pro děti tvoří krásné sportovní hrací centrum Fun Center s multifunkčním využitím od Smoby, vodní klaun od BIG a souprava her od Écoiffier. Hračky se výborně doplňují, vytvoříte s nimi dokonalý hrací prostor plný zábavných her v zahradě nebo na dvoře. Mají široké využití při všelijakých dětských hrách, při nichž se nekladou meze fantazii ani kreativitě. Setu neodoláte hlavně kvůli jeho lákavé zvýhodněné ceně, díky které nejen získáte 3 zábavné hračky, ale při nakupování ještě i ušetříte.

Hrací centrum Multisport Fun Center Smoby se 150 cm skluzavkou, basketbalem, fotbalem a piknikovým stolem od 2 let

Sportovní centrum Smoby Fun Center je úžasný komplex her na dvůr nebo do zahrady, který obsahuje dětskou skluzavku, stolek, dětský domeček, vysoký basketbalový koš, prolézačku a fotbalovou branku, vše v jednom. Už nikdy se vaše děti na zahradě či na dvoře nebudou nudit. Dětská skluzavka má délku 150 cm. Je to výborná součást dětského zábavního centra, se kterou si děti zahrají dlouhou dobu. Má krásné oranžovo-zelené zbarvení. Nahoru na skluzavku se děti dostanou pomocí žebříku na opačné straně. Ten má v sobě praktické otvory na nožičky, aby se dětem snáze vycházelo nahoru. Výška podlaží mezi skluzavkou a žebříkem je 72 cm. Hrací centrum obsahuje anti UV filtr, který chrání barvy před vyblednutím.

Na boku zábavního centra se nachází stůl s lavičkami, u kterého si děti mohou udělat vlastní piknik, kreslit si na něm nebo si u něj jen tak posedět s kamarády. Rozměry stolu jsou 55*33 cm a lavičky jsou vysoké 26 cm, široké 16 cm. Další částí hračky do zahrady jsou: basketbalový koš a fotbalová branka pro malé sportovce. Basketbalový koš lze nastavit do 2 různých výšek. Zároveň je to dětský domeček s velkými okny a polovičními dvířky. Domeček je chráněn před vlivy počasí stříškou. Je dostatečně prostorný, zahraje si v něm velmi pohodlně několik dětí. Výška dětské sportovní věže je 176 cm. Rozměry sportovní věže Fun Center jsou 284*203*176 cm. Výška podlaží od země je 72 cm.

Stříkací klaun pro děti BIG

BIG stříkací vodní klaun je osvěžující veselá hračka pro kluky i holky od 3 let. Proč osvěžující? Tento komický dětský klaun s kulatým červeným nosem a zelenomodrýma očima má totiž v rukávu skvělý trik, který se jistě zalíbí nejen nejmenším, ale i tatínkům a maminkám. Po napojení stříkajícího vodního klauna na běžnou zahradní hadici, jeho čepice vyletí do výšky 4 m, resp. do výšky v závislosti na tlaku vody. Už během stoupání se čepice klauna začne točit a tak malým rošťákům poskytne v letních, častokrát nesnesitelných, vedrech chladné osvěžení. Plast, ze kterého je vodní klaun vyroben obsahuje UV filtr.

V letních zábavách BIG vodnímu klaunovi nezabrání ani nerovný povrch v zahradě, protože ventil na jeho hlavě lze manuálně upravit, aby voda po spuštění stříkala přímo nahoru a klaun pro děti tak může spustit očekávanou sprchu. Jelikož klaun hýří barvami, každé dítě se u něj po vyčerpávajících prázdninových hrách velmi rádo osvěží a stane se jeho každodenním společníkem. Rodiče budou možná svým nejmenším závidět toto skvělé a zábavné osvěžení, ale to opravdu nebude nutné, protože klaunova čepice vyletí do takové výšky jak chceme, proto se při něm mohou v létě zabavit malí i velcí.

Sportovní set na zahradu Sport Écoiffier 7 her

Écoiffier souprava sportovních her Jardin&Saisons je krásná a zábavná hračka vhodná pro děti od 3 let. Set her v sobě zahrnuje klasické hry kuželky, rybičky, golf, pólo, míčky a talíř na házení. Tato dětská souprava sportovních her se dá velmi dobře využít venku, ale i uvnitř. Děti si s ní tedy mohou krátit čas během letních slunečných dnů, ale i během chladných deštivých večerů, kdy jsou nuceny být zavřené doma. Hračky jsou vyrobeny z plastu, jsou lehké, ale odolné, ze zdravotně nezávadných barev, takže vydrží dlouhá léta. Dětské hry na ven jsou nadčasové, budou se líbit více generacím. Manipulací s hračkami se rozvíjí jemná i hrubá motorika a pohybové dovednosti dětí. Také se děti učí dodržovat pravidla, učí se, jak spolupracovat i soutěžit.

Smoby a Écoiffier jsou francouzští výrobci, kteří produkují jedinečné plastové hračky pro děti. Plast je jemný k dětským ručkám, je sametově jemný. BIG je německý výrobce, který rovněž vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti všech věkových kategorií. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při veselých hrách v bezpečí. Splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy bezpečnosti. Na hračky BIG je poskytnuta nadstandardní záruka 3 roky. Multifunkční hrací centrum Fun Center, vodní klaun a souprava sportovních her jsou vyrobeny s citem pro detail a z odolných materiálů, které jsou bezpečné pro hry nejmenších dětí. Zakupte vašim dětem tuto jedinečnou sadu hraček na hry venku a máte zaručeno, že budou mít více pohybu, budou posilovat svalstvo končetin, utužovat přátelství a vždy se zabaví.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu284*203*176 cm
Celková výška176 cm
Rozměry balení120*50*88 cm
Celková délka284 cm
Délka šmýkacej plochy150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost28 kg / 31,9 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...