Set hrací centrum Fun Center Smoby se skluzavkou 150 cm, traktor Farmer XL s přívěsem

Popis produktu

Set unikátního hracího centra Fun Center a červeného traktoru Farmer XL pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou převedeny v příjemných odstínech červené a zelené barvy. Set je složen z kvalitního hracího centra Fun Center a krásného červeného traktoru Farmer XL pro děti. Tyto se vzájemně barevně, tak i vzhledem, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, z něhož se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Hrací centrum Multisport Fun Center Smoby se 150 cm skluzavkou, basketbalem, fotbalem a piknikovým stolem od 2 let

Sportovní centrum Smoby Fun Center je úžasný komplex her na zahradu či dvůr, který obsahuje dětskou skluzavku, stolek, dětský domek, vysoký basketbalový koš a prolézačku a fotbalovou branku, vše v jednom. Skluzavka pro děti má délku 150 cm. Už nikdy se vaše děti na zahradě či na dvoře nebudou nudit. Úžasná kombinace barev červené, zelené, bílé a šedé je typická pro produkty z řady Smoby. Dětské sportovní centrum je unikátní hračka, se kterou se děti vyhrají do sytosti dlouhá léta. Má pevnou konstrukci vyrobenou z odolného plastu, který je příjemný na dotek. Všechny hrany dětského hracího centra jsou oblé, a proto se děti nemohou zranit.

Rozměry sportovní věže Fun Center jsou 284*203*176 cm. Výška podlaží od země je 72 cm. Věková vhodnost tohoto komplexu na zahradu či na dvůr je od 2 let a dětem vydrží jako nová během dlouhých let. Spokojeně se zde zahraje i několik dětí. Takovýmto způsobem si upevňují vzájemné vztahy. Dětský komplex her je určitě splněným snem každého dítěte. Mohou si vybrat mezi hrou s basketbalovým košem, klouzání se na dětské skluzavce, lezením na prolézačce. Povrch zábavního centra obsahuje anti UV filtr, který chrání barvy před vyblednutím, a proto zůstanou krásné zářivé během dlouhých let používání. Vlastní zábavní centrum je splněným snem pro všechny děti. Výrobce dětských hraček. Sportovní centrum je vhodné pro děti od 24 měsíců.

Traktor na šlapání Farmer XL Smoby s přívěsem červený

Smoby traktor Farmer XL na šlapání s pedály je jedinečným červeným traktorem pro děti s vlečkou a otevíratelnou kapotou. Je vhodný pro děti od 3 do 8 let. Traktor pro děti Farmer XL je proveden v kombinaci červené, šedé a černé barvy s černými koly a červenou odpojitelnou vlečkou. Dětský traktor má pevné sedadlo, které lze polohovat dopředu a dozadu, a otáčející se volant. Výška sedáku je 37 cm od země. Kapota traktoru je otevíratelná co traktoru přidává na realistickém designu. Má pevnou konstrukci vyrobenou z odolných plastových materiálů. Se svou délkou 136 cm je to skvělá hračka pro každého kluka, se kterou zažije spoustu zábavy. Šířka traktoru je 45 cm a je vysoký 56 cm. Snadno se na něm pedál a jeho pohon je na řetěz. Kola se ovládají pomocí volantu. Dětský traktor Farmer XL vypadá jako realistická replika opravdového traktoru.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Tento set hracího centra Fun Center a červeného traktoru Farmer XL potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu284*203*176 cm
Celková výška176 cm
Rozměry balení120*50*88 cm
Celková délka284 cm
Délka šmýkacej plochy150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost28 kg / 31,9 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...