Set hrací centrum Fun Center se skluzavkou Smoby dlouhou 150 cm, Piknik stolek, dvě židle KidChair Red od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček pro děti poskytuje jedinečný zážitek ze hry. Dětské sportovní a zábavní centrum Smoby Fun Center je kombinací dětského domečku, skluzavky a basketbalového koše. Set hraček je dodáván spolu s krásným barevným piknikovým stolem se židlemi, kde si děti mohou hrát, kreslit si či obědvat. Set dětských hraček potěší vaše ratolesti hned dvojnásobně a nejen to. Set hraček je cenově výhodnější než koupě samostatných hraček. Děti milují hru venku a s touto kombinací hraček Smoby si vaše děti nebudou chtít hrát s ničím jiným.

Hrací centrum Multisport Fun Center Smoby se 150 cm skluzavkou, basketbalem, fotbalem a piknikovým stolem od 2 let

Sportovní centrum Smoby Fun Center je úžasný komplex her na zahradu či dvůr, který obsahuje dětskou skluzavku, stolek, dětský domeček, vysoký basketbalový koš a prolézačku a fotbalovou branku, vše v jednom. Skluzavka pro děti má délku 150 cm. Už nikdy se vaše děti na zahradě či na dvoře nebudou nudit. Úžasná kombinace barev červené, zelené, bílé a šedé je typická pro produkty z řady Smoby. Jsou to neutrální barvy, které skvěle zapadnou do architektury vaší zahrady a příjemně ji zkrášlí. Dětské sportovní centrum je unikátní hračka, se kterou si děti vyhrají do sytosti dlouhá léta. Má pevnou konstrukci vyrobenou z odolného plastu, který je příjemný na dotek.

Všechny hrany dětského hracího centra jsou oblé, a proto se děti nemohou zranit. Výška dětské sportovní věže je 176 cm. Výška podlaží od země je 72 cm. Rozměry sportovní věže Fun Center jsou 284*203*176 cm. Věková vhodnost tohoto komplexu na zahradu či na dvůr je od 2 let a dětem vydrží jako nová během dlouhých let. Pohodlně si zde zahraje i několik dětí. Tímto způsobem si upevňují vzájemné vztahy. Dětský komplex her je určitě splněným snem každého dítěte. Mohou si vybrat mezi hrou s basketbalovým košem, klouzáním se na dětské skluzavce, lezením na prolézačce.

Povrch zábavního centra obsahuje anti UV filtr, který chrání barvy před vyblednutím, a proto zůstanou krásně zářivé během dlouhých let používání. Sportovní centrum Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní zábavní centrum je splněným snem pro všechny děti. Výrobce dětských hraček Smoby je zárukou francouzské kvality evropských standardů a pevných a odolných materiálů. Sportovní centrum je vhodné pro děti od 24 měsíců.

Set Piknik stolek se dvěma židlemi KidChair Red Smoby od 18 měsíců

Set unikátního dětského piknikového stolku a dvou židlí KidChair od francouzského výrobce Smoby je perfektní volba pro všechny děti od 2 let, které milují hry v zahradě a touží po vlastním piknikovém stolku se židlemi. Hračky v setu jsou vybaveny jedinečným anti UV filtrem, díky kterému si zachovají krásné zářivé barvy i po dlouhém používání. Hračky v setu spolu ladí a ozdobí každý dvůr i zahradu. Piknik stolek se židlemi se hodí jak do exteriéru tak i interiéru, takže se dětičky mohou s nimi zabavit i v případě nepříznivého počasí.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu284*203*176 cm
Celková výška176 cm
Rozměry balení120*50*88 cm
Celková délka284 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost28 kg / 31,9 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...