Set hrací centrum Fun Center Smoby se skluzavkou dlouhou 150 cm a domeček My House od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček Smoby obsahuje multifunkční hrací centrum Fun Center a krásný dětský domeček My House se zvonkem. Hračky se výborně doplňují, vytvoříte s nimi dokonalý hrací prostor plný zábavných her v zahradě nebo na dvoře. Mají široké využití při všelijakých dětských hrách. Pocházejí od francouzského výrobce Smoby, který je zárukou originality, kvality a bezpečnosti, takže koupí produktů Smoby získáte opravdu kvalitní výrobky. Setu neodoláte hlavně kvůli výborné zvýhodněné ceně, díky které získáte 2 zábavné hračky najednou a ještě při tom i ušetříte.

Hrací centrum Multisport Fun Center Smoby se 150 cm skluzavkou, basketbalem, fotbalem a piknikovým stolem od 2 let

Sportovní centrum Smoby Fun Center je úžasný komplex her do zahrady či na dvůr, který obsahuje dětskou skluzavku, stolek, dětský domeček, vysoký basketbalový koš, prolézačku a fotbalovou branku, vše v jednom. Už nikdy se vaše děti na zahradě či na dvoře nebudou nudit. Dětská skluzavka má délku 150 cm. Je to výborná součást dětského zábavního centra, se kterou si děti zahrají dlouhou dobu. Má krásné oranžovo-zelené zbarvení. Nahoru na skluzavku se děti dostanou pomocí žebříku na opačné straně. Ten má v sobě praktické otvory na nožičky, aby se dětem snáze vycházelo nahoru. Výška podlaží mezi skluzavkou a žebříkem je 72 cm.

Na boku zábavního centra se nachází stůl s lavičkami, u kterého si děti mohou udělat vlastní piknik, kreslit si na něm nebo si u něj jen tak posedět s kamarády. Rozměry stolu jsou 55*33 cm a lavičky jsou vysoké 26 cm, široké 16 cm. Další částí hračky do zahrady jsou: basketbalový koš a fotbalová branka pro malé sportovce. Basketbalový koš lze nastavit do 2 různých výšek. Zároveň je to dětský domeček s velkými okny a polovičními dvířky. Domeček je chráněn před vlivy počasí stříškou. Je dostatečně prostorný, zahraje si v něm velmi pohodlně několik dětí. Výška dětské sportovní věže je 176 cm. Rozměry sportovní věže Fun Center jsou 284*203*176 cm. Výška podlaží od země je 72 cm.

Domeček My House Smoby s 2 dveřmi, elektronickým zvonkem a UV filtr od 24 měsíců

Dětský domeček Smoby My House má originální dizajn, syté a zářivé barvy, díky čemuž je to neodolatelná hračka pro každé děťátko. Domeček se hodí pro děti od 2 let, ale zahrají si s ním i starší děti. Má rozměry 135*115*120, přičemž jeho celková výška je 135 cm. Stěny zahradního domečku jsou pevné a stabilní, hra v domku je maximálně bezpečná. Stěny domečku mají povrch jako opravdové cihly. Součástí jsou okno s otevíracími okenicemi a další velké kulaté okno, které spolu zajišťují příliv čerstvého vzduchu do domečku.

Zahradní dětský domeček má hmotnost 23,40 kg a proto je velmi stabilní a pevný, snadno odolává vlivům počasí.  Dalším realistickým doplňkem je elektronický zvonek, kterým se ohlásí každá příchozí návštěva. Balení obsahuje baterie 2 x 1,5V/AAA/LR03. Domeček pro děti se dá sestavit i rozložit velmi jednoduchým způsobem.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který produkuje dětské hračky ze sametově jemného plastu. Plast je jemný k dětským ručkám, je příjemný na dotek. Hračky Smoby mají zaoblené hrany, aby byly děti při veselých hrách v bezpečí. Splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy bezpečnosti, obsahují anti UV filtr. Multifunkční hrací centrum a dětský domeček jsou inspirovány nejnovějšími architektonickými trendy, jsou vyrobeny s citem pro detail a z odolných materiálů, které jsou bezpečné pro hry nejmenších dětí. Zakupte vašim dětem tuto jedinečnou sadu hraček do zahrady a máte zaručeno, že se během her venku nikdy nebudou nudit, budou posilovat svalstvo, utužovat přátelství a vždy se zabaví.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu284*203*176 cm
Celková výška176 cm
Rozměry balení120*50*88 cm
Celková délka284 cm
Délka šmýkacej plochy150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost28 kg / 31,9 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...