Set hrací centrum Fun Center Smoby se skluzavkou 150 cm a kolečko s kbelík setem od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátního hracího centra Fun Center a kolečka s kbelík setem pro děti od francouzských výrobců hraček Smoby a Écoiffier je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou provedeny v příjemných odstínech červené a zelené barvy. Set je složen z kvalitního hracího centra Fun Center a krásného kolečka s kbelík setem pro děti. Tyto se vzájemně jak barevně, tak i vzhledem, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, z něhož se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby Écoiffier charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Hrací centrum Multisport Fun Center Smoby se 150 cm skluzavkou, basketbalem, fotbalem a piknikovým stolem od 2 let

Sportovní centrum Smoby Fun Center je úžasný komplex her na zahradu či dvůr, který obsahuje dětskou skluzavku, stolek, dětský domek, vysoký basketbalový koš a prolézačku a fotbalovou branku, vše v jednom. Skluzavka pro děti má délku 150 cm. Už nikdy se vaše děti na zahradě či na dvoře nebudou nudit. Úžasná kombinace barev červené, zelené, bílé a šedé je typická pro produkty z řady Smoby. Dětské sportovní centrum je unikátní hračka, se kterou se děti vyhrají do sytosti dlouhá léta. Má pevnou konstrukci vyrobenou z odolného plastu, který je příjemný na dotek. Všechny hrany dětského hracího centra jsou oblé, a proto se děti nemohou zranit.

Rozměry sportovní věže Fun Center jsou 284*203*176 cm. Výška podlaží od země je 72 cm. Věková vhodnost tohoto komplexu na zahradu či na dvůr je od 2 let a dětem vydrží jako nová během dlouhých let. Spokojeně si zde zahraje i několik dětí. Takovýmto způsobem si upevňují vzájemné vztahy. Dětský komplex her je určitě splněným snem každého dítěte. Mohou si vybrat mezi hrou s basketbalovým košem, klouzání se na dětské skluzavce, lezením na prolézačce. Povrch zábavního centra obsahuje anti UV filtr, který chrání barvy před vyblednutím, a proto zůstanou krásné zářivé během dlouhých let používání. Vlastní zábavní centrum je splněným snem pro všechny děti. Výrobce dětských hraček. Sportovní centrum je vhodné pro děti od 24 měsíců.

Kolečko se dvěma koly Garden&Seasons Écoiffier od 18 měsíců

Kbelík set Maxi hrad Écoiffier s konví 6 dílů od 18 měsíců

Écoiffier set do písku pro děti obsahuje celkem 6 kusů nářadí do písku. Je to kbelík červené barvy ve tvaru hradu, modré sítko, zelené hrabičky a lopatka, žlutá konev a červená bábovička ve tvaru hradu. Set do písku má kompaktní balení, které se jednoduše a prakticky přenáší. Dětský set do písku je vhodný pro děti od 18 měsíců. Rozměry setu jsou 20*18,5*40 cm. Dítě si díky setu může postavit na pláži nebo na dětském pískovišti svůj vlastní hrad pomocí nářadí.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Écoiffier je známý francouzský výrobce dětských hraček a je zárukou vysoké kvality. Tento set hracího centra Fun Center a kolečka s vědro setem potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu284*203*176 cm
Celková výška176 cm
Rozměry balení120*50*88 cm
Celková délka284 cm
Délka šmýkacej plochy150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost28 kg / 31,9 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...