Set hrací centrum Fun Center Smoby se skluzavkou a domeček Sluníčko Sunny se zvonkem, kuchyňkou a zahrádkou od 24 měsíců

Popis produktu

Tento cenově výhodný set hraček obsahuje hrací centrum Fun Center s možnostmi na hru více sportů a zahradní domeček Sluníčko s kuchyňskou linkou zvonkem a zahrádkou. Hračky na zahradu se k sobě dokonale hodí, jsou to kvalitní francouzské výrobky.

Hrací centrum Multisport Fun Center Smoby se 150 cm skluzavkou, basketbalem, fotbalem a piknikovým stolem od 2 let

Hrací centrum Fun Center je multifunkční hračka pro děti od 2 let. Sportovní centrum pro děti obsahuje skluzavku, domeček, basketbalový koš, prolézačku, fotbalovou branku a piknikový stůl. Hrací centrum pro děti je vyrobeno z odolných plastů a je dostatečně prostorné pro hru více dětí.

 • skluzavka s délkou 150 cm
 • žebřík na podlaží
 • výška podlaží 72 cm
 • piknikový stůl s rozměry 55*33 cm
 • lavičky u stolu o rozměrech 26*16 cm
 • basketbalový koš
 • prostorný domeček
 • výška sportovní věže 176 cm
 • celkové rozměry 284*203*176 cm
 • anti UV filtr
 • hmotnost balení 31,9 kg
 • nosnost 150 kg

Domeček Sluníčko Sunny Smoby s elektronickým zvonkem, kuchyňkou a zahrádkou od 24 měsíců

Zahradní domeček Sluníčko Sunny je špičkový dětský domeček z dílny francouzských designérů Smoby, který si získá pozornost chlapců i dívek již od 2 let. Moderní domeček nabídne dětem 3 okna s 2 žaluziemi a praktické poloviční dveře, díky kterým bude v domku příjemný vánek i během horkých letních dnů. Kombinace barev červené, oranžové, zelené a bílé zaujme děti na první pohled a díky anti UV filtru si zachová své zářivé barvy i po letech používání.

Šéfkuchaři se potěší letní kuchyňce s 17 doplňky, která designově i barevně ladí s domečkem. Venkovní kuchyňka je perfektním doplňkem, díky kterému si děti zahrají na povolání kuchařů a při posezení připraví svým kamarádům a sourozencům chutné jídlo. Součástí domečku je i elektronický zvonek, na který zazvoní každá nečekaná návštěva. Malí zahrádkáři naplno využijí praktickou předzahrádku s květináči, ve kterých si budou pěstovat kytičky. Zahradní domek má kvalitní dvojité stěny, je vyroben z prvotřídních plastů pomocí nejmodernější technologie Blow Molding, která domečku dodává charakteristické vlastnosti – vysokou pevnost a odolnost.

Francouzský Smoby přináší dětem prvotřídní plastové hračky už celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu284*203*176 cm
Celková výška176 cm
Rozměry balení120*50*88 cm
Celková délka284 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost28 kg / 31,9 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.