Set hrací centrum Fun Center se sluzavkou Smoby dlouhou 150 cm a barevné pískoviště s plachtou od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček pro děti tvoří úžasné sportovní hrací centrum Smoby s fotbalovou brankou, basketbalovým košem a skluzavkou a pestrobarevným pískovištěm BIG. Hračky se výborně doplňují, vytvoříte s nimi dokonalý hrací prostor plný zábavných her v zahradě nebo na dvoře. Mají široké využití při všelijakých dětských hrách, při nichž se nekladou meze fantazii ani kreativitě. Pískoviště navíc přichází v balení s praktickou plachtou na zakrytí. Pocházejí od evropských výrobců Smoby a BIG, kteří jsou zárukou originality, kvality a bezpečnosti, která na trhu nemá konkurenci. Setu neodoláte hlavně kvůli výborné zvýhodněné ceně, díky které nejen získáte 2 zábavné hračky, ale při nakupování ještě i ušetříte.

Hrací centrum Multisport Fun Center Smoby se 150 cm skluzavkou, basketbalem, fotbalem a piknikovým stolem od 2 let

Sportovní centrum Smoby Fun Center je úžasný komplex her na dvůr nebo do zahrady, který obsahuje dětskou skluzavku, stolek, dětský domeček, vysoký basketbalový koš, prolézačku a fotbalovou branku, vše v jednom. Už nikdy se vaše děti na zahradě či na dvoře nebudou nudit. Dětská skluzavka má délku 150 cm. Je to výborná součást dětského zábavního centra, se kterou si děti zahrají dlouhou dobu. Má krásné oranžovo-zelené zbarvení. Nahoru na skluzavku se děti dostanou pomocí žebříku na opačné straně. Ten má v sobě praktické otvory na nožičky, aby se dětem snáze vycházelo nahoru. Výška podlaží mezi skluzavkou a žebříkem je 72 cm.

Na boku zábavního centra se nachází stůl s lavičkami, u kterého si děti mohou udělat vlastní piknik, kreslit si na něm nebo si u něj jen tak posedět s kamarády. Rozměry stolu jsou 55*33 cm a lavičky jsou vysoké 26 cm, široké 16 cm. Další částí hračky do zahrady jsou: basketbalový koš a fotbalová branka pro malé sportovce. Basketbalový koš lze nastavit do 2 různých výšek. Zároveň je to dětský domeček s velkými okny a polovičními dvířky. Domeček je chráněn před vlivy počasí stříškou. Je dostatečně prostorný, zahraje si v něm velmi pohodlně několik dětí. Výška dětské sportovní věže je 176 cm. Rozměry sportovní věže Fun Center jsou 284*203*176 cm. Výška podlaží od země je 72 cm.

Pískoviště BIG s krycí plachtou od 12 měsíců barevné

Pískoviště německého výrobce BIG pojme až 200 kg písku, čímž se stává největším pískovištěm v naší nabídce. Pískoviště z barevných plastových břeven je ve tvaru klasického čtverce s vnějšími rozměry 152*152*24 cm, vnitřní rozměry pískoviště jsou 120*120 cm. Pískoviště je vhodné pro děti od 1 roku. Součástí pískoviště je pevná krycí plachta, která brání průniku vody a nečistot do pískoviště. Dítě se dokáže hrou v pískovišti zabavit na dlouhé hodiny. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě, že chcete pískoviště na zimu uskladnit uvnitř, jednoduše ho rozeberete, otřete vlhkým hadříkem a uložíte. Pískoviště Big má záruku 3 roky.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který produkuje dětské hračky ze sametově jemného plastu. Plast je jemný k dětským ručkám, je příjemný na dotek. BIG je německý výrobce, který rovněž vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti všech věkových kategorií. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při veselých hrách v bezpečí. Splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy bezpečnosti. Hračky Smoby obsahují anti UV filtr, který chrání hračky před škodlivými účinky slunečního záření. Multifunkční hrací centrum Fun Center a pískoviště s plachtou BIG jsou inspirovány nejnovějšími trendy, jsou vyrobeny s citem pro detail a z odolných materiálů, které jsou bezpečné pro hry nejmenších dětí. Které dítě nemiluje prolézání, hru v domečku, v písku nebo fotbal či basketbal? V setu vám nabízíme hračky na všechny tyto aktivity, které vaše děti zaručeně zabaví.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu284*203*176 cm
Celková výška176 cm
Rozměry balení120*50*88 cm
Celková délka284 cm
Délka šmýkacej plochy150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost28 kg / 31,9 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...