Set hrací centrum Fun Center Smoby se skluzavkou dlouhou 150 cm, odrážedlo Racing Bike od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček v sobě zahrnuje fantastické hrací centrum s fotbalovou brankou, basketbalovým košem a skluzavkou od Smoby a odrážedlo – motorku od BIG. Hračky se výborně doplňují, vytvoříte s nimi dokonalý hrací prostor plný zábavných her v zahradě nebo na dvoře, s odrážedlem si děti zahrají i v interiéru. Mají široké využití při všelijakých dětských hrách, při nichž se nekladou meze fantazii ani kreativitě. Pocházejí od evropských výrobců Smoby a BIG, kteří jsou zárukou originality, kvality a bezpečnosti, která na trhu nemá konkurenci. Setu neodoláte hlavně kvůli výborné zvýhodněné ceně, díky které nejen získáte 2 krásné hračky najednou, ale při nakupování ještě i ušetříte.

Hrací centrum Multisport Fun Center Smoby se 150 cm skluzavkou, basketbalem, fotbalem a piknikovým stolem od 2 let

Sportovní centrum Smoby Fun Center je úžasný komplex her na dvůr nebo do zahrady, který obsahuje dětskou skluzavku, stolek, dětský domeček, vysoký basketbalový koš, prolézačku a fotbalovou branku, vše v jednom. Už nikdy se vaše děti na zahradě či na dvoře nebudou nudit. Dětská skluzavka má délku 150 cm. Je to výborná součást dětského zábavního centra, se kterou si děti zahrají dlouhou dobu. Má krásné oranžovo-zelené zbarvení. Nahoru na skluzavku se děti dostanou pomocí žebříku na opačné straně. Ten má v sobě praktické otvory na nožičky, aby se dětem snáze vycházelo nahoru. Výška podlaží mezi skluzavkou a žebříkem je 72 cm.

Na boku zábavního centra se nachází stůl s lavičkami, u kterého si děti mohou udělat vlastní piknik, kreslit si na něm nebo si u něj jen tak posedět s kamarády. Rozměry stolu jsou 55*33 cm a lavičky jsou vysoké 26 cm, široké 16 cm. Další částí hračky do zahrady jsou: basketbalový koš a fotbalová branka pro malé sportovce. Basketbalový koš lze nastavit do 2 různých výšek. Zároveň je to dětský domeček s velkými okny a polovičními dvířky. Domeček je chráněn před vlivy počasí stříškou. Je dostatečně prostorný, zahraje si v něm velmi pohodlně několik dětí. Výška dětské sportovní věže je 176 cm. Rozměry sportovní věže Fun Center jsou 284*203*176 cm. Výška podlaží od země je 72 cm. 

Odrážedlo motorka Racing Bike BIG od 18 měsíců zelené

Dětské odrážedlo Bike od německého výrobce hraček BIG je kvalitní pohybová pomůcka ve formě motorky pro chlapce. Dětské odrážedlo je vyhotoveno v krásné zeleno-černé barevné kombinaci, v přední části má dvě veselé oči a zdobí ho nálepky, které umocňují jeho závodní ráz. Odrážedlo pro děti v pěkném designu je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu, který vám poslouží dlouhou dobu. Motorka pro děti přináší vašemu mládenci nejen radost a zábavu, ale zároveň mu pomáhá při rozvoji pohybových schopností. Motorka má jen dvě široká kolečka, takže dítě na ní musí udržovat rovnováhu. Chlapecké odrážedlo – motorka Bike má vynikající ergonomii a nízké těžiště pro maximální bezpečnost vašeho děťátka. Volant odrážedla lze otáčet do stran o 30°.

Motorka pro děti má široké využití. Díky kompaktní velikosti je praktická, lehká a využitelná v interiéru i exteriéru. Využijte krásné počasí a dopřejte svému děťátku veselé chvíle strávené na dětském odrážedle ve stylu motorky. Odrážedlo je vhodné pro chlapce od 18 měsíců až do věku 3 let. Sedadlo na odrážedle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Jelikož dítě sedí na sedadle široce rozkročené, podporuje to správný vývin kyčlí dítěte. Dětem se sedí velmi pohodlně a budou na něm jezdit i dlouhé hodiny. Řídítka mají omezovač pohybu, který snižuje riziko převrácení. Rozměry odrážedla pro chlapce jsou 67*31*46 cm. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který produkuje dětské hračky ze sametově jemného plastu. Plast je jemný k dětským ručkám, je příjemný na dotek. BIG je německý výrobce, který rovněž vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti všech věkových kategorií. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při veselých hrách v bezpečí. Splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy bezpečnosti. Obsahují anti UV filtr, který chrání hračky před škodlivými účinky slunečního záření. Multifunkční hrací centrum Fun Center a odrážedlo ve tvaru motorky Racing Bike jsou inspirovány nejnovějšími trendy, jsou vyrobeny s citem pro detail a z odolných materiálů, které jsou bezpečné pro hry nejmenších dětí. Zakupte vašim dětem tuto jedinečnou sadu hraček na hry venku a máte zaručeno, že budou mít více pohybu, budou posilovat svalstvo končetin, utužovat přátelství a vždy se zabaví.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu284*203*176 cm
Celková výška176 cm
Rozměry balení120*50*88 cm
Celková délka284 cm
Délka šmýkacej plochy150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost28 kg / 31,9 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...