Set hrací centrum Fun Center se skluzavkou Smoby dlouhou 150 cm, traktor Claas Farmer XL a kruhy na házení od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček Smoby v sobě zahrnuje fantastické hrací centrum s fotbalovou brankou, basketbalovým košem a skluzavkou, traktor s vlečkou a kruhy na házení se stojanem. Hračky se výborně doplňují, vytvoříte s nimi dokonalý hrací prostor plný zábavných her v zahradě nebo na dvoře. Mají široké využití při všelijakých dětských hrách, při nichž se nekladou meze fantazii ani kreativitě. Pocházejí od francouzských výrobců Smoby a Écoiffier, kteří jsou zárukou originality, kvality a bezpečnosti, která na trhu nemá konkurenci. Setu neodoláte hlavně kvůli výborné zvýhodněné ceně, díky které nejen získáte 3 krásné hračky najednou, ale při nakupování ještě i ušetříte.

Hrací centrum Multisport Fun Center Smoby se 150 cm skluzavkou, basketbalem, fotbalem a piknikovým stolem od 2 let

Sportovní centrum Smoby Fun Center je úžasný komplex her na dvůr nebo do zahrady, který obsahuje dětskou skluzavku, stolek, dětský domeček, vysoký basketbalový koš, prolézačku a fotbalovou branku, vše v jednom. Už nikdy se vaše děti na zahradě či na dvoře nebudou nudit. Dětská skluzavka má délku 150 cm. Je to výborná součást dětského zábavního centra, se kterou si děti zahrají dlouhou dobu. Má krásné oranžovo-zelené zbarvení. Nahoru na skluzavku se děti dostanou pomocí žebříku na opačné straně. Ten má v sobě praktické otvory na nožičky, aby se dětem snáze vycházelo nahoru. Výška podlaží mezi skluzavkou a žebříkem je 72 cm.

Na boku zábavního centra se nachází stůl s lavičkami, u kterého si děti mohou udělat vlastní piknik, kreslit si na něm nebo si u něj jen tak posedět s kamarády. Rozměry stolu jsou 55*33 cm a lavičky jsou vysoké 26 cm, široké 16 cm. Další částí hračky do zahrady jsou: basketbalový koš a fotbalová branka pro malé sportovce. Basketbalový koš lze nastavit do 2 různých výšek. Zároveň je to dětský domeček s velkými okny a polovičními dvířky. Domeček je chráněn před vlivy počasí stříškou. Je dostatečně prostorný, zahraje si v něm velmi pohodlně několik dětí. Výška dětské sportovní věže je 176 cm. Rozměry sportovní věže Fun Center jsou 284*203*176 cm. Výška podlaží od země je 72 cm.

Traktor na šlapání Claas Farmer XL Smoby s přívěsem zelený

Smoby dětský traktor Claas Farmer XL je originální dětská hračka na hru venku, která je vhodná pro děti od 3 let. Dětský šlapací traktor má otevírací kapotu, jako opravdový traktor. Je laděný v zelené barvě, vzadu je praktický přívěs na hračky nebo jiné pomůcky pro malé řidiče. Vlečka na traktoru má 2 kolečka, dá se odpojit. Výška sedací plochy je 37 cm, dítě tedy nesedí příliš vysoko. Pohodlné sedadlo lze nastavit podle potřeb dítěte. Děťátko tak na svém traktoru sedí velmi pohodlně a bezpečně, zabaví se s ním dlouhé hodiny. Může jezdit po zahradě, hřišti nebo na procházkách s rodiči a zábavně tak trávit čas na čerstvém vzduchu.

Kola traktoru jsou ovládána volantem, který se dá otáčet. Je to jedinečná hračka s realistickým designem, který mají v oblibě všechny děti. Dětský traktor má pevnou konstrukci, je vyroben z kvalitních materiálů. Má délku 136 cm, výšku 56 cm a šířku 45 cm. Má řetězový pohon, jezdí velmi hladce. Je to ideální hračka pro všechny malé chlapce, kteří se nemohou dočkat, kdy vyrostou a budou moci jezdit ve vlastním autě. Prostřednictvím traktoru se rozvíjejí pohybové a motorické dovednosti dítěte. Šlapací traktor pro děti poskytuje mnoho možností na hru, díky čemuž se velmi rychle stane oblíbenou hračkou i vašeho chlapečka. Traktor pro děti má nosnost 30 kg.

Kruhy na házení Écoiffier se stojanem od 18 měsíců

Kruhy na házení pro děti jsou od francouzského výrobce Écoiffier. Stojan má pět sloupků (terčů), fialovo-červenou barvu, je vyroben z kvalitního plastu a velmi snadno se rozkládá a skládá. Jeho rozměry jsou 41*14,5*13 cm. Dětské kruhy na házení jsou různých pěkných barev, jsou dobře vyvážené a dobře se s nimi hází. Tato zábavná sada dětských kruhů na házení je vhodná i do bytu, tak i ven. Dětičkám procvičuje jejich přesnost a odhad vzdáleností. Hru může hrát jedno a více dětí. Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který produkuje dětské hračky ze sametově jemného plastu. Plast je jemný k dětským ručkám, je příjemný na dotek. Další kvalitní výrobce z Francie je Écoiffier. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při veselých hrách v bezpečí. Splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy bezpečnosti. Hračky Smoby obsahují anti UV filtr, který chrání hračky před škodlivými účinky slunečního záření. Multifunkční hrací centrum, dětský traktor s přívěsem a kruhy na házení jsou inspirovány nejnovějšími trendy, jsou vyrobeny s citem pro detail a z odolných materiálů, které jsou bezpečné pro hry nejmenších dětí. Zakupte vašim dětem tuto jedinečnou sadu hraček do zahrady a máte zaručeno, že budou mít více pohybu, budou posilovat svalstvo končetin, utužovat přátelství a vždy se zabaví.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu284*203*176 cm
Celková výška176 cm
Rozměry balení120*50*88 cm
Celková délka284 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost28 kg / 31,9 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...