Set hrací centrum Fun Center Smoby se skluzavkou dlouhou 150 cm, stůl Voda&Písek, mlýn od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček Smoby v sobě zahrnuje hrací zábavní centrum s fotbalovou brankou, basketbalovým košem a skluzavkou a také dětský stůl na hru s vodou a pískem. Hračky se výborně doplňují, vytvoříte s nimi dokonalý hrací prostor plný zábavných her v zahradě nebo na dvoře. Mají široké využití při všelijakých dětských hrách, při nichž se nekladou meze fantazii ani kreativitě. Pocházejí od francouzského výrobce Smoby, který je zárukou originality, kvality a bezpečnosti, takže koupí produktů Smoby získáte opravdu kvalitní výrobky. Setu neodoláte hlavně kvůli výborné zvýhodněné ceně, díky které získáte 2 multifunkční hračky najednou a ještě při tom i ušetříte.

Hrací centrum Multisport Fun Center Smoby se 150 cm skluzavkou, basketbalem, fotbalem a piknikovým stolem od 2 let

Sportovní centrum Smoby Fun Center je úžasný komplex her, který obsahuje dětskou skluzavku, stolek, dětský domeček, vysoký basketbalový koš, prolézačku a fotbalovou branku, vše v jednom. Už nikdy se vaše děti na zahradě či na dvoře nebudou nudit. Dětská skluzavka má délku 150 cm. Je to výborná součást dětského zábavního centra, se kterou se děti zahrají dlouhou dobu. Má krásné oranžovo-zelené zbarvení. Na vrch skluzavky se děti dostanou pomocí žebříku na opačné straně. Ten má v sobě praktické otvory na nožičky, aby se dětem snáze vycházelo nahoru. Výška podlaží mezi skluzavkou a žebříkem je 72 cm.

Na boku zábavního centra se nachází stůl s lavičkami, při kterém si děti mohou udělat vlastní piknik, kreslit si na něm nebo si při něm jen tak posedět s kamarády. Rozměry stolu jsou 55 * 33 cm a lavičky jsou vysoké 26 cm, široké 16 cm. Další částí hračky do zahrady jsou: basketbalový koš a fotbalová branka pro malé sportovce. Basketbalový koš lze nastavit do 2 různých výšek. Zároveň je to dětský domeček s velkými okny a polovičními dvířky. Domek je chráněn před vlivy počasí stříškou. Je dostatečně prostorný, zahraje se v něm velmi pohodlně několik dětí. Výška dětské sportovní věže je 176 cm. Rozměry sportovní věže Fun Center jsou 284 * 203 * 176 cm. Výška podlaží od země je 72 cm.

Dětský stůl Voda & Písek 2v1 Smoby s mlýnem a otvorem na slunečník a 4 doplňky od 18 měsíců

Smoby dětský stolek na hraní Voda & Písek 2v1 je krásný, robustní stolek na hraní. Dětský stolek je umístěn na čtyřech nožkách, které jsou pevné a stolek stabilně stojí. Rozměry dětského stolku na hraní jsou 69*69*46 cm, je ideální pro děti od 18 měsíců. Dětský stolek na hraní pro děti je multifunkční. Vrchní kryt stolku se dá sundat a pod ním se nacházejí dvě hlavní komory, do kterých se může dát voda nebo písek. Při přikrytí vrchním krytem mohou vaše ratolesti na dětském stolku kreslit, obědvat nebo si hrát. Dále obsahuje malý mlýn, přes který mohou děti přesýpat písek nebo přelévat vodu. Děti mohou regulovat průtok vody, naplňovat jí bábovičky a jiné nádoby a protože mlýn je z průhledného plastového materiálu, mohou pozorovat jak celý mechanismus funguje a mít tak o zábavu postaráno. Výška stolu je 46 cm, výška mlýna 27 cm.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který produkuje dětské hračky ze sametově jemného plastu. Plast je jemný k dětským ručkám, je příjemný na dotek. Hračky Smoby mají zaoblené hrany, aby byly děti při veselých hrách v bezpečí. Splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy bezpečnosti. Obsahují anti UV filtr, který chrání hračky před škodlivými účinky slunečního záření. Multifunkční hrací centrum a stůl s vodním mlýnem jsou inspirovány nejnovějšími trendy, jsou vyrobeny s citem pro detail a z odolných materiálů, které jsou bezpečné pro hry nejmenších dětí. Zakupte vašim dětem tuto jedinečnou sadu hraček do zahrady a máte zaručeno, že se během her venku nikdy nebudou nudit, budou posilovat svalstvo, utužovat přátelství a vždy se zabaví.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu284*203*176 cm
Celková výška176 cm
Rozměry balení120*50*88 cm
Celková délka284 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost28 kg / 31,9 kg
Nosnost3 kids x 50 kg = 150 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...