Set hraček odrážedlo Sport Bike BIG a semafor a kužely

Popis produktu

Hledáte skvělý set hraček pro vaše děťátko, které ho potěší hned dvakrát? Odrážedlo motorka BIG se semaforem a kužely potěší každé dítě od 18 měsíců. Vydejte se na dobrodružnou cestu na odrážedle a naučte děti pravidla silničního provozu. Set hraček je zároveň cenově výhodnější než koupě samostatných hraček takže potěšíte nejen děti ale i vaši peněženku. Udělejte jim radost už dnes.

Odrážedlo motorka Sport Bike BIG s elektronickým klaksonem od 18 měsíců 

Dětská motorka Sport Bike je fantastické odrážedlo pro děti od 18 měsíců s tím nejmodernějším designem. Má nádherné černo-oranžové zbarvení, do kterého se zamiluje každý malý jezdec. Vynikajícím doplňkem motorky je elektronický zvukový modul, který funguje na 1 knoflíkovou baterii (CR2032). Testovací baterie je součástí balení, je třeba co nejdříve ji vyměnit. Elektronický klakson vydává zvuky zapnutého motoru, troubení a zvyšování rychlosti. Výborně podtrhuje realistický design dětské motorky. Dětská motorka má nosnost 25 kg a je přizpůsobena na jízdu v interiéru a exteriéru. Sedadlo na odrážedle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Jelikož dítě sedí na sedadle široce rozkročené, podporuje to správný vývin kyčlí dítěte. Dětem se sedí velmi pohodlně a budou na něm jezdit i dlouhé hodiny.

Odrážedlo ve tvaru motorky je vyrobeno z kvalitních plastových materiálů. Konstrukce odrážedla je maximálně přizpůsobena potřebám nejmenších dětí. Řídítka se dají snadno uchopit, sedadlo je velmi pohodlné. Děti si při jízdě na motorce trénují svůj smysl pro rovnováhu tím nejzábavnějším způsobem. Pomáhají jim při tom široká kola z kvalitní gumy, která umožňují hladkou a tichou jízdu. Také se posiluje svalstvo na nohách a jemná motorika dětí. Perfektní ergonomický tvar a nízké těžiště odrážedla zvyšují stabilitu motorky, aby nedošlo k převrácení ani při rychlejší jízdě. Rozměry motorky jsou 63*35*36 cm. Výška sedáku je 29 cm.

Dětský semafor BIG černý

Dětský semafor BIG v černém provedení naučí děti základům silničního provozu. Semafor automaticky mění barvy každých 30 sekund a poskytne dětem spoustu nové a nepoznané zábavy, když budou svou jízdu na odrážedle nebo tříkolce usměrňovat podle pokynů semaforu. Semafor má robustní konstrukci, aby vydržel nešetrné dětské zacházení. Výška semaforu je 71 cm.

Pro dosažení maximální stability lze základnu semaforu naplnit vodou nebo pískem, takže se nemůže převrhnout. Dětský semafor funguje na tři AA baterie. Pokud v zápalu hry malí řidiči zapomenou semafor vypnout, kvůli úspoře energie po hodině provozu automaticky zhasne. Hrany semaforu jsou oblé, takže ani při malé kolizi si dítě nárazem neublíží. Barvy semaforu jsou chráněny UV stabilizátory, aby vydržely celá léta jako nové. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Dětské silniční kužely BIG 4 díly od 12 měsíců

Dětské silniční kužely BIG v setu čtyř kusů jsou zhotoveny v autentické červeno-bílé kombinaci a poskytnou dětem spoustu zábavy při jízdě na odrážedle. Silniční kužely BIG může dítě objíždět a tříbit si tak motorické dovednosti. Při hře mohou posloužit jako policejní uzávěry, k objíždění překážek nebo jízda kolem kuželů může být součástí složení „řidičských zkoušek“ na odrážedlo. Velké kužely s výškou 26 cm jsou z pružného plastu, takže vydrží mnoho srážek bez poškození.

Krásné jasné barvy dětských silničních kuželů jsou chráněny UV stabilizátory, aby je slunce časem nezničilo. Použité, zdravotní neškodné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Aplikované výrobní technologie garantují vysokou stabilitu. Všechny hrany kuželů jsou oblé, čímž se minimalizuje riziko úrazu. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu63*35*46 cm
Celková výška46 cm
Celková délka63 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,7 kg
Nosnost25 kg
PoznámkaBattery: 1 x CR2032
Barvačerná
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...