Set houpačka Tuleň oboustranná s vodotryskem Smoby a sportovní set 7 her

Popis produktu

Set hraček francouzských výrobců Smoby a Écoiffier tvoří originální a maximálně zábavnou soupravu hraček na dvůr nebo do zahrady. Dětská houpačka Tuleň s vodotyskom a souprava 7 sportovních her jsou dokonale funkčně sladěny a výborně se doplňují, a tak se děti při houpání a sportovních aktivitách zabaví dlouhou dobu. Díky jedinečným vlastnostem a vysoké kvalitě, které jsou pro výrobce z Francie Smoby a Écoiffier charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené. Koupí setu získáte 2 kvalitní hračky, kterými potěšíte vaše děti hned dvakrát a vás sada hraček oboustranné houpačky pro děti Tuleň s vodotryskem a setu 7 sportovních her Jardin & Saison příjemně překvapí cenou.

Houpačka oboustranná Green Dog Smoby zelený pes s UV filtrem od 18 měsíců

Sportovní set na zahradu Sport Écoiffier 7 her

Écoiffier souprava sportovních her Jardin & Saisons je krásná a zábavná hračka vhodná pro dívky a chlapce od 3 let. Set her v sobě zahrnuje klasické hry kuželky, rybičky, golf, pólo, míčky a talíř na házení. Tato dětská souprava sportovních her se dá velmi dobře využít venku, ale i uvnitř. Děti si s ní tedy mohou krátit čas během letních slunečných dnů, ale i během chladných deštivých večerů, kdy jsou nuceny být zavřené doma.

Hračky jsou vyrobeny z plastu, jsou lehké, ale odolné, ze zdravotně nezávadných barev, takže vydrží dlouhá léta. Dětské hry na ven jsou nadčasové, budou se líbit více generacím. Děti se učí dodržovat pravidla, učí se, jak spolupracovat i soutěžit. Souprava dětských her na ven je velmi dobrým prostředkem k tomu, aby děti trávily více času venku, na čerstvém vzduchu. Kromě toho, že je to zábavný způsob jak si krátit čas, přispívají i k mentálnímu rozvoji dětí.

Smoby a Écoiffier jsou francouzskými výrobci dětských hraček s nezaměnitelným francouzským designem. Hračky pro děti jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, splňují přísné evropské normy a standardy. Manipulací s hračkami se u dětí rozvíjí jemná i hrubá motorika a pohybové dovednosti dětí. Souprava hraček dětské oboustranné houpačky Tuleň s vodotryskem a sady sportovních her zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády. Udělejte radost vašim dětem tímto jedinečným setem kvalitních hraček.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu115*50*51 cm
Celková výška51 cm
Výška sedací plochy31 cm
Celková délka115 cm
UV filterAno
Hmotnost3,0 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.