Set houpačka Tuleň oboustranná s vodotryskem Smoby a skluzavka Toboggan XS s vodou délka 90 cm

Popis produktu

Set hraček Smoby je tvořen jedinečnými hračkami, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají zářivé barvy: dětská oboustranná houpačka Tuleň a skluzavka Toboggan XS. Určitě neodoláte naší výhodné ceně setu hraček, protože při jeho koupi nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte. Houpačka a skluzavka pro děti jsou sladěny funkčně i barevně, tvoří jeden krásný a výjimečně zábavný celek na hraní pro všechny děti. Děti houpání prostě milují a stejně se rády dlouhé hodiny baví klouzáním, a proto koupí setu zaručeně uděláte radost i vašim dětem.

Houpačka oboustranná Green Dog Smoby zelený pes s UV filtrem od 18 měsíců

Dětská skluzavka Toboggan XS Smoby s vodou délka 90 cm od 24 měsíců

Dětská skluzavka Smoby v zeleno-červené barvě je jedna z nejkvalitnějších produktů mezi dětskými skluzavkami. Skluzavka Smoby má 90 cm dlouhou a 38 cm širokou plochu na klouzání a je vhodná pro děti již od 2 let. Jedinečnou vlastností dětské skluzavky XS Toboggan je anti UV filtr. Navíc dětská skluzavka je doplněna praktickým otvorem na vodu, na ktreý se dá napojit hadice a dítě se klouže do svého bazénku jako na toboganu. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí.

Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá sestavit a znovu rozložit, když ji dítě nepoužívá. Nezabírá mnoho místa a pro její malý rozměr se snadno vejde do dětského pokoje či do kufru auta, proto si ji můžete vzít s sebou na chatu či k vodě. Dětská skluzavka má nosnost 20 kg. Výška stupínků skluzavky je 75 cm. Její celková šířka je 50 cm a délka od žebříku k místu doklouznutí je 125 cm. Klouzání je oblíbenou letní zábavou všech dětí. Skluzavka pro děti pěkně ozdobí každý dvůr či zahradu.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který produkuje dětské hračky ze sametově jemného plastu. Plast je jemný k dětským ručkám, je příjemný na dotek. Hračky Smoby mají zaoblené hrany, aby byly děti při veselých hrách v bezpečí. Splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy bezpečnosti. Obsahují anti UV filtr, který chrání hračky před škodlivými účinky slunečního záření. Zakupte vašim dětem tuto jedinečnou sadu hraček do zahrady a máte zaručeno, že se během her venku nikdy nebudou nudit. Houpačka Tuleň s vodotryskem a skluzavka Toboggan XS potěší děti a vás set kvalitních hraček příjemně překvapí cenou.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu115*50*51 cm
Celková výška51 cm
Výška sedací plochy31 cm
Celková délka115 cm
UV filterAno
Hmotnost3,0 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.