Set houpačka Pes Smoby oboustranná zelená a skluzavka Toboggan KS s vodou délka 150 cm modrá

Popis produktu

Set hraček Smoby je tvořen jedinečnými hračkami, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají zářivé barvy. Dětská oboustranná houpačka Pes a skluzavka Toboggan KS jsou sladěny funkčně i barevně, tvoří jeden krásný a výjimečně zábavný celek na hraní pro všechny děti. Děti houpání prostě milují a stejně se rády dlouhé hodiny baví klouzáním, a proto koupí setu zaručeně uděláte radost i vašim dětem. Určitě neodoláte naší výhodné ceně setu hraček, protože při jeho koupi nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte.

Houpačka oboustranná Green Dog Smoby zelený pes s UV filtrem od 18 měsíců

Dětská oboustranná houpačka Green Dog od renomovaného francouzského výrobce Smoby je vhodná pro kluky i holčičky od 18 měsíců. Je vyhotovena v krásné zářivé pastelové zelené barvě, která si zachová svůj originální vzhled i po letech používání díky anti UV filtru. Oboustranná houpačka je vyrobena ve tvaru dvou pejsků, mezi nimiž se nachází fotbalový míč. Houpačka nabízí dětem až 3 místa k sezení – dvě místa na pejscích, jedno místo uprostřed houpačky. Ergonomická sedadla jsou tvarována tak, aby dítě sedělo pohodlně a neunavilo se ani po delším houpání.

Je to kvalitní plastový výrobek z odolného, pevného a zároveň jemného plastového materiálu, který je sametový na dotek. Stabilní a odolná konstrukce houpačky, spolu s kvalitními držadly zaručí dětem bezpečnost. Rozměry houpačky jsou 115*50*51 cm, její celková délka je 115 cm a její výška 51 cm. Oboustranná houpačka je velmi skladná, dá se snadno přemístit na místo, kde se děti chtějí houpat a její nosnost je 50 kg.

Skluzavka Toboggan KS Smoby s vodou délka 1,5 m od 24 měsíců

Smoby skluzavka pro děti Toboggan KS má pevnou konstrukci a plochu na klouzání dlouhou 1,5 metru. Bezpečnost dětské skluzavky zaručuje protiskluzový patent na schůdcích a pevná konstrukce, posílená plastovou oporou na zemi. Dítě se drží pevných opěradel po bocích skluzavky. Během horkých letních dnů se dá pohodlně napojit na hadici a vytvořením kaskády se dítě klouže rovnou do bazénu. Skluzavka je věkově vhodná pro všechny děti od 2 let. Je provedena v krásných svěžích barvách.

Plast je příjemný a sametový na dotek, má jemné a oblé hrany, které jsou pro dítě bezpečné. Unikátní UV filtr chrání plasty před vyblednutím a zničením od slunce, a tak zaručuje, že barvy nevyblednou po dlouhou dobu a zůstanou zářivé jako v první den po dobu dlouhých let používání. Skluzavka pro děti Tobogan KS je vybavena ergonomickou plochou smyku. Šířka plochy na klouzání je 40 cm. Výška držáků je 33 cm. Nosnost skluzavky je 50 kg. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Skluzavka má jednoduchou a rychlou montáž a demontáž.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády. Tento set dětské oboustranné houpačky Pes a skluzavky Toboggan KS s vodou potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu115*50*51 cm
Celková výška51 cm
Výška sedací plochy31 cm
Celková délka115 cm
UV filterAno
Hmotnost3,0 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.