Set houpačka Tuleň oboustranná s vodotryskem Smoby a skluzavka Toboggan XS 90 cm, kbelík set Princezny

Popis produktu

Dětská oboustranná houpačka Tuleň s vodotryskem, skluzavka pro děti Toboggan XS s vodou a kbelík set Princezny tvoří úžasný set hraček pro všechny děti od 3 let. Hračky francouzského výrobce Smoby spolu dokonale barevně i funkčně ladí, a tak tvoří krásné hrací centrum pro děti. Všechny děti milují houpání na houpačce, klouzání i hru v písku a koupí tohoto výjimečného setu nejen potěšíte děti trojnásobně, ale ještě i ušetříte. Houpačkou Tuleň po napojení na zahradní hadici vytvoříte dětem příjemné osvěžení v podobě vodotrysku. Podobně i skluzavku takovýmto jednoduchým způsobem proměníte na tobogan. Díky nejmodernějšímu designu a zářivým barvám tyto hračky výborně zapadnou i do vaší zahrady nebo na dvůr.

Houpačka oboustranná Green Dog Smoby zelený pes s UV filtrem od 18 měsíců

Skluzavka pro děti Toboggan XS Smoby s vodou délka 90 cm od 24 měsíců růžovo-zelená

Dětská skluzavka Smoby v růžové a zelené barevné kombinaci je jedna z nejkvalitnějších produktů mezi dětskými skluzavkami. Skluzavku pro děti jednoduchým způsobem napojíte na vodu a děti mají svůj vlastní malý tobogan. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Jedinečnou vlastností této dětské skluzavky XS Toboggan je UV filtr, který chrání povrch plastu prěd slunečním zářením a zajišťuje tak, že barvy zůstanou krásně svěží jako v první den po dobu dlouhých let.

Skluzavka Smoby má 90 cm dlouhou plochu na klouzání a je vhodná pro děti již od 2 let. Šmýkacia plocha má šířku 38 cm. Je velmi bezpečná díky své ergonomické tvarované ploše na klouzání zaručuje příjemný a pohodlný pocit z jízdy pro každé dítě. Její hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Dětská skluzavka má nosnost 20 kg. Navíc skluzavka pro děti pěkně ozdobí každý dvůr či zahradu. U dětí pestré barvy stimulují jejich představivost a podněcují fantazii.

Kbelík set Princezny Smoby s konví 6 dílů výška 18 cm od 18 měsíců

Smoby set pro děti do písku obsahuje 6 kusů nářadí a je vhodné pro děti od 18 měsíců. Set kbelíku je v syté růžové a fialové barvě s krásným pohádkovým motivem na kbelíku. Dětský set do písku v kbelíku se skládá z plastového kbelíku, hrabiček a lopatky, sítka, bábovičky a konve na vodu. Souprava do písku pro děti je vyrobena z pevných a odolných plastových materiálů. Kbelík má kompaktní rozměry, děti si ho mohou sbalit na výlety či dovolené. Děti si užijí hru v písku naplno s novým setem, který je proveden v krásném pohádkovém motivu pohádky Princezny. Je to ideální hračka pro dítě na hru v písku nebo s vodou. Kbelík je vysoký 18 cm.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který produkuje dětské hračky ze sametově jemného plastu. Plast je jemný k dětským ručkám, je příjemný na dotek. Hračky Smoby mají zaoblené hrany, aby byly děti při veselých hrách v bezpečí. Splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy bezpečnosti. Obsahují anti UV filtr, který chrání hračky před škodlivými účinky slunečního záření. Zakupte vašim dětem tuto jedinečnou sadu hraček do zahrady a máte zaručeno, že se během her venku nikdy nebudou nudit. Houpačka Tuleň s vodotryskem, skluzavka Toboggan XS a kbelík set Princezny potěší děti a vás set kvalitních hraček příjemně překvapí cenou.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu115*50*51 cm
Celková výška51 cm
Výška sedací plochy31 cm
Celková délka115 cm
UV filterAno
Hmotnost3,0 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...