Set houpačka Pes Smoby oboustranná a balanční odrážedlo Learning Bike

Popis produktu

Set unikátních hraček francouzského výrobce Smoby sestává z oboustranné houpačky Pes a balančního odrážedla Learning Bike. Hračky jsou vhodné pro děti od 3 let. Spolu krásně barevně i funkčně ladí a tvoří tak jedinečné zábavní centrum pro děti, které ze zahrady či dvora už nebudou chtít ani odejít. Děti houpání prostě milují a stejně se rády dlouhé hodiny baví jízdou na odrážedle, a proto koupí setu zaručeně uděláte radost i vašim dětem. Určitě neodoláte naší výhodné ceně setu hraček, protože při jeho koupi nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte.

Houpačka oboustranná Green Dog Smoby zelený pes s UV filtrem od 18 měsíců

Dětská oboustranná houpačka Green Dog od renomovaného francouzského výrobce Smoby je vhodná pro kluky i holčičky od 18 měsíců. Je vyhotovena v krásné zářivé pastelové zelené barvě, která si zachová svůj originální vzhled i po letech používání díky anti UV filtru. Oboustranná houpačka je vyrobena ve tvaru dvou pejsků, mezi nimiž se nachází fotbalový míč. Houpačka nabízí dětem až 3 místa k sezení – dvě místa na pejscích, jedno místo uprostřed houpačky. Ergonomická sedadla jsou tvarována tak, aby dítě sedělo pohodlně a neunavilo se ani po delším houpání.

Je to kvalitní plastový výrobek z odolného, pevného a zároveň jemného plastového materiálu, který je sametový na dotek. Stabilní a odolná konstrukce houpačky, spolu s kvalitními držadly zaručí dětem bezpečnost. Rozměry houpačky jsou 115*50*51 cm, její celková délka je 115 cm a její výška 51 cm. Oboustranná houpačka je velmi skladná, dá se snadno přemístit na místo, kde se děti chtějí houpat a její nosnost je 50 kg.

Balanční odrážedlo Learning Bike Smoby s nastavitelnou výškou sedáku černo-oranžové od 24 měsíců

Odrážedlo Smoby Learning Bike je fantastická pohybová pomůcka, která učí děti, jak udržovat rovnováhu. Je určeno pro děti od 2 let. Balanční odrážedlo Learning Bike má pěkné černo-oranžové zbarvení, které je vhodné pro kluky i holčičky. Dětské balanční odrážedlo má pevnou kovovou konstrukci a výškově nastavitelné sedadlo i řídítka, takže roste s dítětem až do doby, kdy je připraveno na svoje první kolo.

Odrážedlo se plně přizpůsobí potřebám vašeho děťátka. Dětské balanční odrážedlo je velmi pohodlné a bezpečné. Je to skvělý mezistupeň při presedlaní z dětské tříkolky na první kolo. Rozměry odrážedla jsou 77*40*48 cm. Výška sedáku je 38 cm. Dítě jízdou na balančním odrážedle nabírá jistotu a učí se udržovat rovnováhu, přičemž nedokáže vyvinout vysokou rychlost, protože se odráží nohama. Odrážedlokvalitní gumová kola pro hladkou jízdu a stojan na snadné zaparkování.

Renomovaný francouzský výrobce Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu115*50*51 cm
Celková výška51 cm
Výška sedací plochy31 cm
Celková délka115 cm
UV filterAno
Hmotnost3,0 kg
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné