Set houpačka Pes Smoby oboustranná a vodní skládací hra Waterplay Niagara s lodičkami

Popis produktu

Set hraček evropských výrobců Smoby a BIG představuje fantastickou sadu hraček na léto. Tvoří ji dětská oboustranná houpačka Pes a vodní hra Waterplay Niagara. Hračky od renomovaných evropských výrobců se vyznačují vysokou kvalitou a použitím bezpečných materiálů. Určitě neodoláte naší výhodné ceně setu hraček, protože při jeho koupi nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte. Houpačka a vodní hra tvoří spolu jeden celek a dokonale se k sobě hodí. Vašim dětem doma velmi jednoduše vytvoříte úžasné centrum na hraní, kde si zahrají se sourozenci a s kamarády. Souprava hraček je ideální na letní hry venku, aby se děti během prázdnin mohly bavit dlouhé hodiny, ale s hračkami si zahrají za špatného počasí i v domě nebo bytě.

Houpačka oboustranná Green Dog Smoby zelený pes s UV filtrem od 18 měsíců

Dětská oboustranná houpačka Green Dog od renomovaného francouzského výrobce Smoby je vhodná pro kluky i holčičky od 18 měsíců. Je vyhotovena v krásné zářivé pastelové zelené barvě, která si zachová svůj originální vzhled i po letech používání díky anti UV filtru. Oboustranná houpačka je vyrobena ve tvaru dvou pejsků, mezi nimiž se nachází fotbalový míč. Houpačka nabízí dětem až 3 místa k sezení – dvě místa na pejscích, jedno místo uprostřed houpačky. Ergonomická sedadla jsou tvarována tak, aby dítě sedělo pohodlně a neunavilo se ani po delším houpání.

Je to kvalitní plastový výrobek z odolného, pevného a zároveň jemného plastového materiálu, který je sametový na dotek. Stabilní a odolná konstrukce houpačky, spolu s kvalitními držadly zaručí dětem bezpečnost. Rozměry houpačky jsou 115*50*51 cm, její celková délka je 115 cm a její výška 51 cm. Oboustranná houpačka je velmi skladná, dá se snadno přemístit na místo, kde se děti chtějí houpat a její nosnost je 50 kg.

Vodní hra pro děti Waterplay Niagara BIG skládací s lodičkami modrá

žasné dobrodružství zažijí vaše děti při skládací vodní hře Niagara značky BIG. Skládací vodní dráha se dá sestavit dle vlastní fantazie, jednotlivé díly mají patentované spoje, které dítěti umožní libovolně sestavit vodní dráhu. Soustava vodní dráhy obsahuje manuální pumpu na vodu, kterou se vytváří vodní proud, aby mohly loďky divoce brázdit vodními kanály. Díky zvýšené vodní skluzavce nabere loďka rychlost a dokáže svižně projet celou dráhou. Vodní hra obsahuje tři různé typy lodí a vodní letadlo, každý dopravní prostředek má vlastního kapitána.

Vodní hra Waterplay Niagara značky BIG obsahuje dohromady až 41 dílů. Hračka má zářivou modrou barvu, která evokuje dětské hry ve vodě. Skládací vodní dráha je vhodná pro chlapce i dívky ve věku od tří let. Rozměry 130*90*22 cm jde o skutečně velkou hračku, se kterou si zahraje několik dětí najednou. Dětská vodní hra Niagara BIG je chráněna UV stabilizátory, takže hračka lety neztratí na kráse barev, ani když na ni bude pražit slunce.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Další renomovaný výrobce je německý producent BIG, který vyrábí stejně kvalitní, bezpečné a jedinečné hračky z plastu. BIG nabízí na své hračky nadstandardní záruku 3 roky. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu115*50*51 cm
Celková výška51 cm
Výška sedací plochy31 cm
Celková délka115 cm
UV filterAno
Hmotnost3,0 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.