Set houpačka Pes Smoby oboustranná a pískoviště Motýl s vodotryskem

Popis produktu

Dětská oboustranná houpačka Pes tvoří spolu s pískovištěm Motýl jedinečnou sadu hraček, kterou si jednoznačně zamiluje každý malý rošťák. Hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzskou originalitu a cit pro krásu. Hračky jsou spolu designově i barevně sladěné a spolu tvoří úžasné hrací centrum, ve kterém se děti zabaví na dvoře či zahradě. Příjemným překvapením je pro vás cenově výhodná nabídka pískoviště a houpačky, které se nedá odolat. Díky ní můžete svým dětem pořídit dvě skvělé hračky najednou a ještě při tom i ušetříte.

Houpačka oboustranná Green Dog Smoby zelený pes s UV filtrem od 18 měsíců

Dětská oboustranná houpačka Green Dog od renomovaného francouzského výrobce Smoby je vhodná pro kluky i holčičky od 18 měsíců. Je vyhotovena v krásné zářivé pastelové zelené barvě, která si zachová svůj originální vzhled i po letech používání díky anti UV filtru. Oboustranná houpačka je vyrobena ve tvaru dvou pejsků, mezi nimiž se nachází fotbalový míč. Houpačka nabízí dětem až 3 místa k sezení – dvě místa na pejscích, jedno místo uprostřed houpačky. Ergonomická sedadla jsou tvarována tak, aby dítě sedělo pohodlně a neunavilo se ani po delším houpání.

Je to kvalitní plastový výrobek z odolného, pevného a zároveň jemného plastového materiálu, který je sametový na dotek. Stabilní a odolná konstrukce houpačky, spolu s kvalitními držadly zaručí dětem bezpečnost. Rozměry houpačky jsou 115*50*51 cm, její celková délka je 115 cm a její výška 51 cm. Oboustranná houpačka je velmi skladná, dá se snadno přemístit na místo, kde se děti chtějí houpat a její nosnost je 50 kg.

Dětské pískoviště Motýl Smoby s vodotryskem objem 95 litrů od 2 let zelené

Pískoviště pro děti Smoby má tvar motýla a krásný odstín jarní zelené barvy. Rozměry dětského pískoviště Smoby jsou 167*111*18 cm. Perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr. Dětské pískoviště se skládá ze dvou částí, přičemž jedno pískoviště může sloužit na vodu jako bazének a druhé využijete jako pískoviště na písek. Mezi dvěma křídly je malá lavička na sezení. Část s pískem můžete na noc druhým křídlem pískoviště přikrýt, a tak je písek chráněn před nevítanými návštěvníky.

Dvoudílné pískoviště Motýl jednoduchým způsobem napojíte na hadici s vodou a přes malý otvor pomalu stříká voda, a tak si děti mohou užít zábavu pod vlastním vodotryskem. Na dně dětského pískoviště je otvor, na rychlé vypuštění vody. Dětské pískoviště je vyrobeno z odolného plastu a je vhodné pro děti od 2 let. Hrany bazénku jsou jemné a oblé, což zaručuje vysokou bezpečnost při hraní.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Už léta je na trhu známý originálními hračkami, které jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny hračky mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními dětí. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu115*50*51 cm
Celková výška51 cm
Výška sedací plochy31 cm
Celková délka115 cm
UV filterAno
Hmotnost3,0 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.