Set houpačka Pes Smoby oboustranná a velká konve s beruškou objem 3,5 litru

Popis produktu

Set hraček je tvořen úžasnou dětskou oboustrannou houpačkou Smoby a velkou konvičkou s obrázkem berušky od Écoiffier. Obě hračky jsou francouzského původu od světoznámých výrobců hraček Smoby a Écoiffier. S konví se děti dokáží zabavit celé hodiny při zalévání kytiček nebo v bazénu. Pro rodiče je tento set neodolatelný, protože přichází ve velmi výhodné ceně. Získáte v něm hned 2 hračky najednou a ještě k tomu i ušetříte. Potěšte své ratolesti a pořiďte jim tuto jedinečnou sadu hraček, se kterou si děti zahrají během pěkných dní venku, v zahradě nebo ve dvoře.

Houpačka oboustranná Green Dog Smoby zelený pes s UV filtrem od 18 měsíců

Dětská oboustranná houpačka Green Dog od renomovaného francouzského výrobce Smoby je vhodná pro kluky i holčičky od 18 měsíců. Je vyhotovena v krásné zářivé pastelové zelené barvě, která si zachová svůj originální vzhled i po letech používání díky anti UV filtru. Oboustranná houpačka je vyrobena ve tvaru dvou pejsků, mezi nimiž se nachází fotbalový míč. Houpačka nabízí dětem až 3 místa k sezení – dvě místa na pejscích, jedno místo uprostřed houpačky. Ergonomická sedadla jsou tvarována tak, aby dítě sedělo pohodlně a neunavilo se ani po delším houpání.

Je to kvalitní plastový výrobek z odolného, pevného a zároveň jemného plastového materiálu, který je sametový na dotek. Stabilní a odolná konstrukce houpačky, spolu s kvalitními držadly zaručí dětem bezpečnost. Rozměry houpačky jsou 115*50*51 cm, její celková délka je 115 cm a její výška 51 cm. Oboustranná houpačka je velmi skladná, dá se snadno přemístit na místo, kde se děti chtějí houpat a její nosnost je 50 kg.

Konev Picnic Écoiffier s beruškou objem 3,5 litru od 18 měsíců zelená/červená

Écoiffier dětská konev Picnic na vodu je v červené nebo zelené barvě s nálepkou berušky. Konvička pro děti je vyrobena z kvalitního plastu a děti ji využijí při hře v písku, bazénu nebo na zalévání květin. Madlo je velikostí i tvarem přizpůsobeno dětským ručičkám. Dětská konev Picnic s obrázkem berušky je vhodná pro děti od 18 měsíců. Rozměry dětské konve jsou 36*11,5*30 cm. Vyberte si konvičku pro děti v zelené nebo červené barvě a svůj výběr napište do objednávky.

Smoby a Écoiffier jsou francouzští výrobci, kteří produkují kvalitní a originální plastové hračky pro děti. Plast na hračkách je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Hračky splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Houpačka Pes a dětská konev s beruškou jsou jedinečné hračky, které vaše malé rošťáky zabaví po celé léto. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Díky nejmodernějšímu designu a zářivým barvám tyto hračky výborně zapadnou i do vaší zahrady nebo na dvůr. Chcete-li pro své děti to nejlepší, hračky vyrobené ve Francii jsou správnou volbou.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu115*50*51 cm
Celková výška51 cm
Výška sedací plochy31 cm
Celková délka115 cm
UV filterAno
Hmotnost3,0 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.