4 319 Kč
2 699
Množství:
Tovar skladem
Doprava zdarma
Do seznamu přání Doporučit
Popis produktu

Set dětské houpačky Portique s kovovou konstrukcí a unikátního dětského stolku Voda & Písek 2v1 od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou převedeny v příjemných odstínech zelené, modré a červené barvy. Set je složen z dětské houpačky Portique a kvalitního dětského stolku Voda & Písek 2v1 pro děti. Tyto se vzájemně barevně, tak designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Dětská houpačka Portique Plus Smoby od 6 měsíců

Smoby Portique Plus je houpačka pro nejmenší děti, již od 6 měsíců se stabilní kovovou konstrukcí, v zelené a modré barevné kombinaci. Je to pohodlná houpačka pro děti, která má pevný masivní tvar. Dětská houpačka má ergonomicky tvarovanou a pohodlnou sedačku tak, aby dítě ani po delším sezení nebylo unavené. Bezpečnost houpačky je zajištěna bezpečným sedadlem. Během jízdy se dítě opírá o vysoké opěrky na všech stranách. Houpačka pro děti obsahuje anti UV filtr a proto barvy plastových částí nevyblednou dlouhou dobu. Rozměry dětské houpačky s kovovou konstrukcí jsou: výška 120 cm, 124 cm šířka a 120 cm hloubka. Plastový materiál je pevný, odolný a zároveň jemný na dotek malých dětských rukou. Jízda na dětské houpačce je vzrušující pro každé dítě a houpání je oblíbená činnost od útlého dětství. Houpání na houpačce děti neomrzí celé dětství. Je to skvělý doplněk na zahradu či na dvůr. S dětskou houpačkou zažije každé dítě množství zábavy.

Dětský stůl Voda & Písek 2v1 Smoby od 18 měsíců

Smoby dětský stolek na hraní Voda & Písek 2v1 je krásný, robustní stolek, který je vhodný na hraní na zahrádku či na terasu bytu. Dětský stolek pro děti je vyroben z kvalitních plastových materiálů. Materiál má speciální anti UV ochranu před slunečním zářením, takže chrání barvy a ty zůstanou zářivé po dlouhou dobu. Stolek pro děti má čtvercový tvar je laděný v zelené, modré, bílé a červené barevné kombinaci. Rozměry dětského stolku na hraní jsou 69*69*46 cm. Dětský stolek na hraní je ideální pro děti od 18 měsíců. Dětský stolek na hraní pro děti je specifický svou multifunkčností. Vrchní kryt stolku se dá sundat a pod ním se nacházejí dvě hlavní komory, do kterých se může dát voda nebo písek. Při přikrytí vrchním krytem mohou vaše ratolesti na dětském stolku kreslit, obědvat nebo si hrát. Dále obsahuje malý červený mlýn, přes který mohou děti přesýpat písek nebo přelévat vodu. Výška stolu je 46 cm a výška mlýna je 27 cm.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Tento set dětské houpačky Portique a dětského stolku Voda & Písek 2v1 potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu120*124*120 cm
Celková výška120 cm
Rozměry balení35*16*136 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,36 kg
Barvatyrkysová
Set produktůAno

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...