Set houpačka Portique Smoby s kovovou konstrukcí, piknikový stůl, dvě židle KidChair od 6 měsíců

Popis produktu

Set krásné dětské houpačky Portique a piknikového stolku s 2 židlemi KidChair pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému zažijí děti od 6 měsíců hodně radostných chvil. Výhodný set hraček za akční cenu překvapí děti svou kvalitou a barevným provedením a rodiče při nákupu výrazně ušetří. Hračky v setu spolu krásně ladí a hodí se do každé zahrady nebo dvora. Překvapte své děti originálním setem hraček s francouzským designem.

Houpačka pro děti Portique Smoby s kovovou konstrukcí výška 120 cm od 6 měsíců

Smoby Protique Plus je houpačka pro nejmenší děti, již od 6 měsíců se stabilní kovovou konstrukcí, v zelené a oranžové barevné kombinaci. Je to pohodlná houpačka pro děti, která má pevný masivní tvar. Dětská houpačka má ergonomicky tvarovanou a pohodlnou sedačku tak, aby dítě ani po delším sezení nebylo unavené. Bezpečnost houpačky je zajištěna bezpečným sedadlem. Během houpání se dítě opírá o vysoké opěrky na všech stranách. Houpačka pro děti obsahuje anti UV filtr, a proto barvy plastových částí nevyblednou dlouhou dobu. Rozměry dětské houpačky s kovovou konstrukcí jsou: výška 120 cm, 124 cm šířka a 120 cm hloubka. Plastový materiál je pevný, odolný a zároveň jemný na dotek malých dětských rukou. Houpání na houpačce děti neomrzí celé dětství.

Set Piknik stolek se dvěma židlemi KidChair Red Smoby od 18 měsíců

Set unikátního dětského piknikového stolku a dvou židlí KidChair od francouzského výrobce Smoby je perfektní volba pro všechny děti od 2 let, které milují hry v zahradě a touží po vlastním piknikovém stolku se židlemi. Hračky v setu jsou vybaveny jedinečným anti UV filtrem, díky kterému si zachovají krásné zářivé barvy i po dlouhém používání. Hračky v setu spolu ladí a ozdobí každý dvůr i zahradu. Piknik stolek se židlemi se hodí jak do exteriéru tak i interiéru, takže se dětičky mohou s nimi zabavit i v případě nepříznivého počasí.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu120*124*120 cm
Celková výška120 cm
Rozměry balení35*16*136 cm
Hmotnost6,35 kg
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné