Set houpačka Cars s kovovou konstrukcí Smoby a auto odrážedlo Cars od 6 měsíců

Popis produktu

Set unikátní dětské houpačky Portique s kovovou konstrukcí a dětského odrážedla a chodítka Cars Auto 2v1 pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky se vzájemně jak barevně, tak i designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy.

Dětská houpačka Portique Plus Smoby od 6 měsíců

Smoby Protique Plus je houpačka pro nejmenší děti, již od 6 měsíců se stabilní kovovou konstrukcí, v zelené a modré barevné kombinaci. Je to pohodlná houpačka pro děti, která má pevný masivní tvar. Dětská houpačkaergonomicky tvarovanou a pohodlnou sedačku tak, aby dítě ani po delším sezení nebylo unavené. Bezpečnost houpačky je zajištěna bezpečným sedadlem. Během houpání se dítě opírá o vysoké opěrky na všech stranách. Houpačka pro děti obsahuje anti UV filtr, a proto barvy plastových částí nevyblednou dlouhou dobu. Rozměry dětské houpačky s kovovou konstrukcí jsou: výška 120 cm, 124 cm šířka a 120 cm hloubka. Plastový materiál je pevný, odolný a zároveň jemný na dotek malých dětských rukou. Houpání na dětské houpačce je vzrušující pro každé dítě a houpání je oblíbená činnost od útlého dětství. Houpání na houpačce děti neomrzí celé dětství. Je to skvělý doplněk na zahradu či na dvůr. S dětskou houpačkou zažije každé dítě množství zábavy.

Odrážedlo a chodítko 2v1 s opěrkou a úložným prostorem Auta Disney Smoby od 10 měsíců červené

Dětské odrážedlo a chodítko Smoby Auta je krásné červené odrážedlo vhodné pro chlapce od 10 měsíců. Děti se zaručeně potěší z vyobrazeného motivu známého autíčka McQueen. Odrážedlo je vyhotoveno v zářivé červené barvě, která nadchne každého malého závodníka. Váš synek ho nejprve využije jako chodítko, se kterým se naučí dělat první krůčky a když po čase nabude větší jistotu a stabilitu, může si sednout na odrážedlo a plnohodnotně se odrážet. 

Odrážedlo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, které jsou zaoblené a sametové na dotek a vyznačují se dlouhou životností. Bezpečnost zaručuje ergonomicky tvarovaný sedák s vysokou opěrkou. Doplňkem odrážedla je vyklápěcí úložný box, umístěný pod sedadlem. Děti si tam mohou uložit hračky. Dětské odrážedlo je velmi stabilní a dítě si tak užije spoustu zábavy a dobrodružství. Celkové rozměry dětského odrážedla s chodítkem jsou 54*27*40 cm přičemž jeho celková výška je 40 cm a výška sedací plochy je 21 cm. Odrážedlo a chodítko 2v1 má celkovou hmotnost 1,9 kg.

Smoby je renomovaný francouzský producent plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu120*124*120 cm
Celková výška120 cm
Rozměry balení35*16*136 cm
Hmotnost6,35 kg
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.