Set holičství trojkřídlé Barber Cut&Barber Shop Smoby a trenažér V8 elektronický s 2 autíčky

Popis produktu

Holičství trojkřídlé a elektronický trenažér se 2 autíčky potěší chlapce a dívky již od 3 let. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, děti si zahrají na kadeřnice, barbery a řidiče. K dispozici mají holičství se spoustou doplňků a skvělý trenažér s elektronickými funkcemi a 2 krásná barevná autíčka. Při hře na povolání získají realistické zážitky, rozvíjí si jemnou motoriku, logické myšlení, přibližují se světu dospělých. Set hraček je vhodný i pro více dětí, takže si zlepšují komunikační schopnosti a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Holičství trojkřídlé Barber Cut&Barber Shop Smoby péče o vlasy a vousy, umývárna se šamponem a prodejní pult s 19 doplňky

Holičství tříkřídlé Barber Cut&Barber Shop nabídne chlapcům a dívkám od 3 let skvělý herní komplex, který jim umožní hru na profesionální barbery. Holičství se skládá ze dvou částí, které lze rozložit do tvaru písmene L, přičemž si děti mohou hrát na 3 herních plochách, které jsou spolu vybaveny originální sadou 19 holičských doplňků. Holičský salon v černém provedení působí luxusním dojmem, díky čemuž si jej děti oblíbí na první pohled a vydrží si s ním hrát dlouhá léta.

Při hře na barbery mají děti k dispozici taburetku s imitací kůže, na kterou posadí své zákazníky, a nastavitelné zrcadlo z prvotřídního materiálu, které lze z podstavce jednoduše vyjmout. Při péči o vlásky a vousy využijí mechanický zastřihovač se 3 stupni nastavení délky, nůžky, žiletku, štětku na holení a další skvělé kosmetické doplňky a přípravky jako jsou pěna na holení a šampon. Holičství je vybaveno množstvím úložného prostoru, na které si barbeři během práce položí své nářadí. Vyzkoušejí si různé typy střihů vlasů, vybírají ten nejlepší účes a upraví svému zákazníkovi i vousy.

Střední část kosmetického salonu je vybavena umyvadlem a ruční sprchou. Na tomto místě mohou barbeři pečlivě umýt vlásky svým zákazníkům, postarají se o to, aby odcházeli čistí a upravení. Přední část salonu je vyhrazena pro platby za doplňky a procedury, které zákazník podstoupil v holičství. Holičské doplňky, které jsou určeny k prodeji, si malí obchodníci mohou položit na poličky nebo do praktické přihrádky. Zákazníci platí mincemi nebo platební kartou, která se dá vložit do terminálu, a odtud si vezmou doklad o koupi. Holičství je vybaveno i pokladnou s uzamykatelnou zásuvkou. Barber Shop má celkové rozměry 69*48*92 cm.

Trenažér V8 Driver Smoby elektronický se zvukem a světlem

Trenažer V8 Driver je skvělý elektronický simulátor závodění, který je vhodný pro kluky od 3 let. Má velmi kvalitní a pevnou konstrukci z odolného plastu, který je sametový na dotek. Chlapci se na trenažéru zabaví dlouhou dobu, protože v sobě zahrnuje spoustu funkcí. Patří k nim: elektronický volant, mechanické pedály, barevný podsvícený displej, simulace rychlé jízdy, nárazů, poruch, couvání a mnoho dalších zvukových a světelných efektů. Celkem vydává trenažér více než 10 různých zvuků. Na palubní desce je displej zobrazující mapu závodní trasy. Dále je tam tachometr, tlačítka pro zapnutí světel, klakson, zrychlení.

Jízda autem je splněný sen pro každého malého chlapce, který se touží stát skutečným závodníkem. Chlapecký trenažér je vynikající replikou jízdy autem, během které se závodníci budou cítit jako profesionální řidiči. Chlapci se při závodění na trenažéru cítí jako v kabině opravdového závodního auta. Sedačka v trenažéru je velmi pohodlná, je ergonomicky vytvarovaná, lze nastavit do 3 poloh pro maximální pohodlí. Trenažér funguje na 3 baterie typu AA/LR6, které nejsou součástí balení.

Autíčka 2 druhy Vroom Planet Cars Smoby v dárkovém balení červené a modré od 12 měsíců

Sada autíček Vroom Planet je krásná souprava 2 autíček s oblými tvary, se kterou si zahrají zejména kluci od 12 měsíců. Červené a modré autíčko je vyrobeno z kvalitního a jemného plastu, v příjemných barvách. Dobře se s nimi manipuluje, děti je velmi snadno uchopí. Dětská autíčka mají veselé usmívající se tvářičky, které děti znají z oblíbené pohádky Cars (Auta). Manipulací s autíčky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Sada přichází v dárkovém balení, je to skvělý dárek pro děti při jakékoli příležitosti.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*48*92 cm
Celková výška92 cm
Rozměry balení55*26*69 cm
Celková délka69 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,8 kg
Barvačerná
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.