Popis produktu

Holičství trojkřídlé a restaurace s kuchyňkou a hamburgery tvoří originální sadu hraček, se kterou se zabaví děti od 3 let. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, kluci a holky si otevřou holičský salon a vyzkouší si práci kadeřnice či barbera. Zahrají si i na kuchaře a obchodníky, naučí se vést vlastní restauraci a obsluhovat zákazníky. Při hře na povolání získají realistické zážitky, rozvíjí si jemnou motoriku, logické myšlení, přibližují se světu dospělých. Set hraček je vhodný i pro více dětí, zlepšují si komunikační schopnosti a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Holičství trojkřídlé Barber Cut&Barber Shop Smoby péče o vlasy a vousy, umývárna se šamponem a prodejní pult s 19 doplňky

Holičství tříkřídlé Barber Cut&Barber Shop nabídne chlapcům a dívkám od 3 let skvělý herní komplex, který jim umožní hru na profesionální barbery. Holičství se skládá ze dvou částí, které lze rozložit do tvaru písmene L, přičemž si děti mohou hrát na 3 herních plochách, které jsou spolu vybaveny originální sadou 19 holičských doplňků. Holičský salon v černém provedení působí luxusním dojmem, díky čemuž si jej děti oblíbí na první pohled a vydrží si s ním hrát dlouhá léta.

Při hře na barbery mají děti k dispozici taburetku s imitací kůže, na kterou posadí své zákazníky, a nastavitelné zrcadlo z prvotřídního materiálu, které lze z podstavce jednoduše vyjmout. Při péči o vlásky a vousy využijí mechanický zastřihovač se 3 stupni nastavení délky, nůžky, žiletku, štětku na holení a další skvělé kosmetické doplňky a přípravky jako jsou pěna na holení a šampon. Holičství je vybaveno množstvím úložného prostoru, na které si barbeři během práce položí své nářadí. Vyzkoušejí si různé typy střihů vlasů, vybírají ten nejlepší účes a upraví svému zákazníkovi i vousy.

Střední část kosmetického salonu je vybavena umyvadlem a ruční sprchou. Na tomto místě mohou barbeři pečlivě umýt vlásky svým zákazníkům, postarají se o to, aby odcházeli čistí a upravení. Přední část salonu je vyhrazena pro platby za doplňky a procedury, které zákazník podstoupil v holičství. Holičské doplňky, které jsou určeny k prodeji, si malí obchodníci mohou položit na poličky nebo do praktické přihrádky. Zákazníci platí mincemi nebo platební kartou, která se dá vložit do terminálu, a odtud si vezmou doklad o koupi. Holičství je vybaveno i pokladnou s uzamykatelnou zásuvkou. Barber Shop má celkové rozměry 69*48*92 cm.

Restaurace s kuchyňkou Food Corner Smoby oboustranná s terminálem a dávkovačem nápojů 29 doplňků

Restaurace s kuchyňkou Food Corner od francouzského výrobce Smoby potěší každé dítě již od 3 let. Restaurace je vyhotovena z pevných a odolných plastů, pyšní se nadčasovým designem v kombinaci šedé a béžové. Umožňuje kuchařům a zákazníkům přístup ze všech stran, dělí se na restaurační a kuchyňskou část. Její součástí je sada 29 doplňků, mezi kterými je hamburger, který se dítě naučí samo poskládat, pánev s otočnou funkcí, příbory, talířek, skleničky, láhev s kečupem a majonézou, podnos, vidlička, obracečka a nůž, hranolky, koš do fritézy, palačinka, čtečka karet, platební karta a pokladní doklady. 

Kuchyňská část je vybavena lednicí, sporákem a varnou deskou s otočnými knoflíky, dřezem s kohoutkem, kávovarem a fritézou, ve které se malí šéfkuchaři a šéfkuchařky naučí připravovat chutné hranolky. Při vaření se mohou spolehnout na dostatek úložného místa. Nad kávovarem se nachází replika kalkulačky, která poslouží ke spočítání objednávky. Restaurační část je tvořena vyvýšeným pultem, ze kterého si zákazníci převezmou objednávku, přičemž se mohou obsloužit nápojem z dávkovače, do kterého si položí připravenou sklenici.

Pod výdejním automatem se nachází objednávkový terminál, pomocí kterého si děti vyberou z denní nabídky jídel a nápojů. Při placení se spolehnou na platební kartu, kterou vloží do platebního terminálu a z druhé strany si vezmou pokladní doklad. Oběd si mohou vychutnat z boční strany v prodloužené části kuchyňského pultu. Přímo pod nimi se nachází také odpadkový koš, do kterého odloží zbytky jídel. V přední části restaurace jsou na spodní poličce uvedeny otevírací hodiny. Restaurace s kuchyňkou má celkové rozměry 63*39*96 cm, přičemž výška pracovního pultu je 49 cm.

Set hamburgerů 100% Chef Écoiffier s 25 doplňky od 18 měsíců

Dětský set s hamburgery 100% Chef potěší všechny chlapce a dívky od 18 měsíců, kteří si rádi hrají hry na povolání. Díky tomuto setu si otevřou vlastní restauraci s těmi nejchutnějšími hamburgery a koláči. Dětský set s hamburgery pro děti je tvořen 25 doplňky, ze kterých si vaše dětičky mohou vytvářet různé druhy hamburgerů a jiných chutných pokrmů. Součástí setu jsou dva hamburgery, které jsou téměř k nerozeznání od skutečných hamburgerů. Obsahují vše, co by měl chutný hamburger mít, a to masovou placku, sýr, rajče, vajíčko a zdravý salát.

Dětské hamburgery může váš malý kuchař dochutit buď kečupem nebo majonézou. K hamburgeru neodmyslitelně patří i hranolky, které jsou uloženy v červeném boxu určeném pro hranolky. Dětský set s hamburgery tvoří i dvě červené skleničky s bílým brčkem, ve kterých může vaše dítě servírovat nápoje dle požadavků zákazníků. Součástí jsou i cupcake koláčky, jeden s jahůdkou a druhý s třešničkou, které slouží jako dezert po skvělém a sytém obědu. Celé polední menu lze jednoduše uložit na podnos a servírovat pro všechny nadšence hamburgerů.

Francouzský Smoby je přední výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjejí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*48*92 cm
Celková výška92 cm
Rozměry balení55*26*69 cm
Celková délka69 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,8 kg
Barvačerná
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.