Set holičství trojkřídlé Barber Cut&Barber Shop Smoby a pracovní stůl trojkřídlý Mega Center se skládacím autíčkem

Popis produktu

Holičství tříkřídlé a pracovní stůl Mega Center představují vynikající sadu hraček pro chlapce a dívky již od 3 let. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, kluci i holky si zahrají na kadeřnice, barbery a mistry opraváře. K dispozici mají holičství s bohatým příslušenstvím a pracovní stůl s různými herními plochami. Při hře na povolání získají realistické zážitky, rozvíjejí si jemnou motoriku, technické a logické myšlení, přibližují se světu dospělých. Set hraček je vhodný i pro více dětí, takže si zlepšují komunikační schopnosti a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Holičství trojkřídlé Barber Cut&Barber Shop Smoby péče o vlasy a vousy, umývárna se šamponem a prodejní pult s 19 doplňky

Holičství tříkřídlé Barber Cut&Barber Shop nabídne chlapcům a dívkám od 3 let skvělý herní komplex, který jim umožní hru na profesionální barbery. Holičství se skládá ze dvou částí, které lze rozložit do tvaru písmene L, přičemž si děti mohou hrát na 3 herních plochách, které jsou spolu vybaveny originální sadou 19 holičských doplňků. Holičský salon v černém provedení působí luxusním dojmem, díky čemuž si jej děti oblíbí na první pohled a vydrží si s ním hrát dlouhá léta.

Při hře na barbery mají děti k dispozici taburetku s imitací kůže, na kterou posadí své zákazníky, a nastavitelné zrcadlo z prvotřídního materiálu, které lze z podstavce jednoduše vyjmout. Při péči o vlásky a vousy využijí mechanický zastřihovač se 3 stupni nastavení délky, nůžky, žiletku, štětku na holení a další skvělé kosmetické doplňky a přípravky jako jsou pěna na holení a šampon. Holičství je vybaveno množstvím úložného prostoru, na které si barbeři během práce položí své nářadí. Vyzkoušejí si různé typy střihů vlasů, vybírají ten nejlepší účes a upraví svému zákazníkovi i vousy.

Střední část kosmetického salonu je vybavena umyvadlem a ruční sprchou. Na tomto místě mohou barbeři pečlivě umýt vlásky svým zákazníkům, postarají se o to, aby odcházeli čistí a upravení. Přední část salonu je vyhrazena pro platby za doplňky a procedury, které zákazník podstoupil v holičství. Holičské doplňky, které jsou určeny k prodeji, si malí obchodníci mohou položit na poličky nebo do praktické přihrádky. Zákazníci platí mincemi nebo platební kartou, která se dá vložit do terminálu, a odtud si vezmou doklad o koupi. Holičství je vybaveno i pokladnou s uzamykatelnou zásuvkou. Barber Shop má celkové rozměry 69*48*92 cm.

Pracovní stůl trojkřídlý Black&Decker Mega Center Smoby strojírenství instalatérství malování a tesařství 100 doplňků 103 cm výška

Pracovní stůl tříkřídlý Black&Decker Mega Center od francouzského výrobce Smoby potěší všechny děti a zejména chlapce od 3 let, kteří si rády hrají hry na technická povolání. Při práci na instalatéry, mechaniky a tesaře se mohou spolehnout na bohatou sadu 100 doplňků, mezi kterými se nachází mechanická vrtačka se 2 nástavci, kleště, pila, šroubovák, montážní klíče, kladivo, váleček na malování, svěrák, šrouby, matice, hřebíček, potrubní díly, poličky na drobné součástky, různé montážní části a dílce. Pracovní stůl se 3 herními plochami je vybaven kolečky pro snadné přesouvání a otevíratelnými bočními křídly, takže se dá za pár vteřin snadno rozložit a sundat.

Střední část je vyhrazena strojírenské práci, dítě se učí pracovat se svěrákem, zatloukat hřebíky, měřit díly mechanickým pravítkem a poskládá si autíčko podle návodu. Naplno si rozvíjí jemnou motoriku, poznává nové nástroje, a jak se správně používají. Zadní stěna je vybavena závěsným systémem pro pracovní nářadí a odkládací plochou pro drobné součástky, takže má dítě potřebné doplňky vždy po ruce. Mistry potěší i praktická tabulka, na kterou si budou moci křídou kreslit a psát poznámky, rovněž využije i praktické poličky pod pracovní plochou.

Instalatérská a malířská část sestává z umyvadla, malířského válečku, dávkovače mýdla na ruce a stěnou s montážními otvory, na kterých si dítě vyzkouší instalaci potrubí, přičemž má k dispozici také obrázkový návod. Skrz hotové potrubí bude moci spustit míček a sleduje, zda se dostane na místo určení. Při stavbě potrubí si děti budou moci vyzkoušet různé způsoby montáže, a tak si naplno rozvinou prostorové vidění a technickou představivost.

Tesařská část je určena pro všechny děti, které se chtějí naučit pracovat se dřevem. Malé truhláře a tesaře potěší stolní kotoučová pila, se kterou se naučí řezat dřevěné dílky pomocí posuvného mechanismu. Kotoučová pila vypadá velmi realisticky, děti při práci se dřevem využijí také praktickou pilku, kterou si mohou pověsit na boční stranu stolku. Součástí tesařství je i malá polička na drobné dílky, které si do ní mohou tesaři po práci uklidit. Rozměry pracovní dílny jsou 56*34*103 cm. Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých.

Francouzský výrobce Smoby přináší již dlouhá léta špičkové plastové hračky, které všestranně rozvíjejí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*48*92 cm
Celková výška92 cm
Rozměry balení55*26*69 cm
Celková délka69 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,8 kg
Barvačerná
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.