Set holičství trojkřídlé Barber Cut&Barber Shop Smoby a odrážedlo čtyřkolka Quad s klaksonem

Popis produktu

Holičství trojkřídlé a odrážedlo čtyřkolka Quad představují nádhernou sadu hraček pro všechny děti již od 3 let. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, kluci i holky si zahrají na kadeřnice a barbery díky holičství s bohatým sortimentem. Zahrají si i na řidiče, naučí se řídit odrážedlo ve tvaru čtyřkolky s funkčním klaksonem. Při hře na povolání získají realistické zážitky, rozvíjejí si jemnou motoriku a logické myšlení, přibližují se světu dospělých. Set hraček je vhodný i pro více dětí, takže si zlepšují komunikační schopnosti a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Holičství trojkřídlé Barber Cut&Barber Shop Smoby péče o vlasy a vousy, umývárna se šamponem a prodejní pult s 19 doplňky

Holičství tříkřídlé Barber Cut&Barber Shop nabídne chlapcům a dívkám od 3 let skvělý herní komplex, který jim umožní hru na profesionální barbery. Holičství se skládá ze dvou částí, které lze rozložit do tvaru písmene L, přičemž si děti mohou hrát na 3 herních plochách, které jsou spolu vybaveny originální sadou 19 holičských doplňků. Holičský salon v černém provedení působí luxusním dojmem, díky čemuž si jej děti oblíbí na první pohled a vydrží si s ním hrát dlouhá léta.

Při hře na barbery mají děti k dispozici taburetku s imitací kůže, na kterou posadí své zákazníky, a nastavitelné zrcadlo z prvotřídního materiálu, které lze z podstavce jednoduše vyjmout. Při péči o vlásky a vousy využijí mechanický zastřihovač se 3 stupni nastavení délky, nůžky, žiletku, štětku na holení a další skvělé kosmetické doplňky a přípravky jako jsou pěna na holení a šampon. Holičství je vybaveno množstvím úložného prostoru, na které si barbeři během práce položí své nářadí. Vyzkoušejí si různé typy střihů vlasů, vybírají ten nejlepší účes a upraví svému zákazníkovi i vousy.

Střední část kosmetického salonu je vybavena umyvadlem a ruční sprchou. Na tomto místě mohou barbeři pečlivě umýt vlásky svým zákazníkům, postarají se o to, aby odcházeli čistí a upravení. Přední část salonu je vyhrazena pro platby za doplňky a procedury, které zákazník podstoupil v holičství. Holičské doplňky, které jsou určeny k prodeji, si malí obchodníci mohou položit na poličky nebo do praktické přihrádky. Zákazníci platí mincemi nebo platební kartou, která se dá vložit do terminálu, a odtud si vezmou doklad o koupi. Holičství je vybaveno i pokladnou s uzamykatelnou zásuvkou. Barber Shop má celkové rozměry 69*48*92 cm.

Odrážedlo čtyřkolka Quad BIG s klaksonem černé

Odrážedlo čtyřkolka Quad od německého výrobce BIG zaujme každé dítě od 3 let krásným terénním provedením. Volant odrážedla určuje směr jízdy a je vybaven funkčním klaksonem. Barvy na odrážedle jsou chráněny UV ochranou, díky čemuž si zachová krásný vzhled i po dlouhé době. Černo-zelené odrážedlo je skvělou pomůckou při motorickém a pohybovém vývoji vašeho dítěte. Volant odrážedla lze otáčet do stran o 30 stupňů. Robustní kolečka mají výbornou přilnavost a nízkou hlučnost, což zvyšuje komfort při jízdě.

Sedadlo odrážedla je ergonomicky tvarované a je uzpůsobeno i pro vyložení nohy, aby se dítě mohlo odrážet podobně jako na koloběžce. Za autíčko lze připojit některý z přívěsných vozíků značky BIG. V přední části odrážedla je ouško, do kterého můžete zapojit lano na tahání. Pod volantem se nachází tajná přihrádka, kde si může dítě schovat sladkosti, zároveň slouží jako držák na doplňky k odrážedlům BIG. Použité zdravotně nezávadné materiály jsou recyklovatelné, takže nezatěžují životní prostředí. Dětské odrážedlo má všechny hrany oblé, čímž se minimalizuje riziko úrazu. 

Francouzský výrobce Smoby přináší již dlouhá léta špičkové plastové hračky, které všestranně rozvíjejí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Německý výrobce BIG produkuje kvalitní hračky pro děti různých věkových kategorií. Výrobky BIG jsou testovány v nezávislých ústavech a podtrhují kvalitu produktů. Odrážedlo pro děti je testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. 

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*48*92 cm
Celková výška92 cm
Rozměry balení55*26*69 cm
Celková délka69 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,8 kg
Barvačerná
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.