Set holičství trojkřídlé Barber Cut&Barber Shop Smoby a kuchyňka elektronická s tekoucí vodou a potraviny s nádobíčkem

Popis produktu

Holičství trojkřídlé a elektronická kuchyňka s potravinami a nádobím představují nádhernou sadu hraček pro děti od 3 let. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, kluci a holky si otevřou holičský salon a vyzkouší si práci kadeřnice či barbera. Zahrají si i na šéfkuchaře, naučí pracovat v kuchyňce s tekoucí vodou a zjišťují, jak správně používat kuchyňské náčiní. Při hře na povolání získají realistické zážitky, rozvíjí si jemnou motoriku, logické myšlení, přibližují se světu dospělých. Set hraček je vhodný i pro více dětí, zlepšují si komunikační schopnosti a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Holičství trojkřídlé Barber Cut&Barber Shop Smoby péče o vlasy a vousy, umývárna se šamponem a prodejní pult s 19 doplňky

Holičství tříkřídlé Barber Cut&Barber Shop nabídne chlapcům a dívkám od 3 let skvělý herní komplex, který jim umožní hru na profesionální barbery. Holičství se skládá ze dvou částí, které lze rozložit do tvaru písmene L, přičemž si děti mohou hrát na 3 herních plochách, které jsou spolu vybaveny originální sadou 19 holičských doplňků. Holičský salon v černém provedení působí luxusním dojmem, díky čemuž si jej děti oblíbí na první pohled a vydrží si s ním hrát dlouhá léta.

Při hře na barbery mají děti k dispozici taburetku s imitací kůže, na kterou posadí své zákazníky, a nastavitelné zrcadlo z prvotřídního materiálu, které lze z podstavce jednoduše vyjmout. Při péči o vlásky a vousy využijí mechanický zastřihovač se 3 stupni nastavení délky, nůžky, žiletku, štětku na holení a další skvělé kosmetické doplňky a přípravky jako jsou pěna na holení a šampon. Holičství je vybaveno množstvím úložného prostoru, na které si barbeři během práce položí své nářadí. Vyzkoušejí si různé typy střihů vlasů, vybírají ten nejlepší účes a upraví svému zákazníkovi i vousy.

Střední část kosmetického salonu je vybavena umyvadlem a ruční sprchou. Na tomto místě mohou barbeři pečlivě umýt vlásky svým zákazníkům, postarají se o to, aby odcházeli čistí a upravení. Přední část salonu je vyhrazena pro platby za doplňky a procedury, které zákazník podstoupil v holičství. Holičské doplňky, které jsou určeny k prodeji, si malí obchodníci mohou položit na poličky nebo do praktické přihrádky. Zákazníci platí mincemi nebo platební kartou, která se dá vložit do terminálu, a odtud si vezmou doklad o koupi. Holičství je vybaveno i pokladnou s uzamykatelnou zásuvkou. Barber Shop má celkové rozměry 69*48*92 cm.

Kuchyňka s restaurací elektronická Burger Chef Corner Smoby s tekoucí vodou a funkční spotřebiče s potravinami 70 doplňků

Francouzští designéři Smoby přinášejí chytrým kuchařům a kuchařkám nadčasovou restauraci Burger Chef Corner, která dokáže růst s dítětem od 3 do 8 let! Nadčasový design nadchne každé dítě, které se může těšit na skvělé elektronické funkce, tekoucí vodu a bohatou sadu doplňků. Restaurace se přizpůsobuje věku a potřebám dítěte – s podstavci o výšce 8 cm jednoduše zvýšíte základní úroveň pracovní desky z 51 cm až na 59 cm. Toto vylepšení ocení rodiče i s více dětmi v různém věku. Efekt tekoucí vody se spouští stisknutím kohoutku a je vyřešen systémem uzavřeného oběhu, takže voda teče do dřezu a dostává se zpět do nádržky.

Chlapci a dívky se zabaví i s pečicí troubou s otočnými knoflíky s mechanickým zvukem cric-cric, lednicí, sporákem s varnou deskou vydávající realistický zvuk vaření, rovněž je potěší i listovací receptář s obrázky, který je umístěn přímo pod kávovarem. Při otevření restaurace pověsí děti štítek s nápisem Open/Closed a vyvěsí tabuli s denním menu, aby přilákaly zákazníky. Po obědě může host zaplatit kartou nebo v hotovosti, přičemž má pokladník k dispozici elektronickou pokladnu s funkční kalkulačkou s LCD displejem a také čtečku karet. Obchodníci se tak naučí pracovat s papírovými bankovkami a mincemi různé hodnoty, k dispozici budou mít také repliku chytrého telefonu.

Bohaté příslušenství obsahuje až 70 doplňků, mezi kterými kuchaři najdou také termosenzitivní těstoviny, které při teplotě nad 18 stupňů získají krásnou žlutou barvu jako při skutečném vaření. Děti si při přípravě oběda mohou vlastnoručně nakrájet mrkvičku, opékat rybičku, steak nebo si vyzkoušet své dovednosti s pánví na otáčení palačinek. Ve výbavě se nacházejí také lžičky, nožíky, vidličky, talířky, skleničky, šálky, vajíčko, koláček, různé náplně do kávovaru, láhev kečupu, hořčice, hamburger s přísadami, slánka a pepřenka, které po zatřesení vydají zvuk cric-cric, hrnec s poklicí, salát, hranolky, pizza s přísadami, nůž na krájení, naběračka, krájecí deska a napichovací vidlička. 

Potraviny s nádobím do kuchyňky 100% Chef Écoiffier 100 dílů

Potraviny s nádobím do kuchyňky 100% Chef od francouzského výrobce Écoiffier představují skvělý dárek pro děti od 18 měsíců, které si rády hrají na kuchaře. V bohaté 100dílné sadě doplňků si malí kuchaři najdou hrnce na vaření, pánev, párky, rybičky, kuřátko na pečení, talíře, příbory, šálky, skleničky, naběračky, různé druhy ovoce, zeleniny, koláčky, kuchyňské náčiní a mnoho dalšího kuchyňského příslušenství, které splní požadavky každého náročného šéfkuchaře či šéfkuchařky.

Francouzský Smoby je přední výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjejí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*48*92 cm
Celková výška92 cm
Rozměry balení55*26*69 cm
Celková délka69 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,8 kg
Barvačerná
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.