Set holičství trojkřídlé Barber Cut&Barber Shop Smoby a kuchyňka elektronická s magickým bubláním a snídaňový set

Popis produktu

Holičství trojkřídlé a kuchyňka elektronická s bublaním a snídaňový set představují originální sadu hraček pro všechny děti od 3 let. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, kluci a holky si otevřou holičský salon a vyzkouší si práci kadeřnice či barbera. Zahrají si i na šéfkuchaře, naučí se vést vlastní kuchyni a zacházet s kuchyňskými doplňky. Při hře na povolání získají realistické zážitky, rozvíjí si jemnou motoriku, logické myšlení, přibližují se světu dospělých. Set hraček je vhodný i pro více dětí, zlepšují si komunikační schopnosti a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Holičství trojkřídlé Barber Cut&Barber Shop Smoby péče o vlasy a vousy, umývárna se šamponem a prodejní pult s 19 doplňky

Holičství tříkřídlé Barber Cut&Barber Shop nabídne chlapcům a dívkám od 3 let skvělý herní komplex, který jim umožní hru na profesionální barbery. Holičství se skládá ze dvou částí, které lze rozložit do tvaru písmene L, přičemž si děti mohou hrát na 3 herních plochách, které jsou spolu vybaveny originální sadou 19 holičských doplňků. Holičský salon v černém provedení působí luxusním dojmem, díky čemuž si jej děti oblíbí na první pohled a vydrží si s ním hrát dlouhá léta.

Při hře na barbery mají děti k dispozici taburetku s imitací kůže, na kterou posadí své zákazníky, a nastavitelné zrcadlo z prvotřídního materiálu, které lze z podstavce jednoduše vyjmout. Při péči o vlásky a vousy využijí mechanický zastřihovač se 3 stupni nastavení délky, nůžky, žiletku, štětku na holení a další skvělé kosmetické doplňky a přípravky jako jsou pěna na holení a šampon. Holičství je vybaveno množstvím úložného prostoru, na které si barbeři během práce položí své nářadí. Vyzkoušejí si různé typy střihů vlasů, vybírají ten nejlepší účes a upraví svému zákazníkovi i vousy.

Střední část kosmetického salonu je vybavena umyvadlem a ruční sprchou. Na tomto místě mohou barbeři pečlivě umýt vlásky svým zákazníkům, postarají se o to, aby odcházeli čistí a upravení. Přední část salonu je vyhrazena pro platby za doplňky a procedury, které zákazník podstoupil v holičství. Holičské doplňky, které jsou určeny k prodeji, si malí obchodníci mohou položit na poličky nebo do praktické přihrádky. Zákazníci platí mincemi nebo platební kartou, která se dá vložit do terminálu, a odtud si vezmou doklad o koupi. Holičství je vybaveno i pokladnou s uzamykatelnou zásuvkou. Barber Shop má celkové rozměry 69*48*92 cm.

Kuchyňka elektronická s bubláním v hrnci Tefal Studio XL Bubble 360° Smoby s funkčními spotřebiči a potravinami 34 doplňků

Elektronická kuchyňka s bubláním v hrnci Tefal Studio XL Bubble od francouzského výrobce Smoby je skvělá hračka pro všechny děti od 3 let, které mají rády hry na šéfkuchaře. Stylový francouzský design v pastelově šedém provedení si oblíbí kluci i holky. Těšit se mohou na kuchyňské hodiny a prodlouženou kuchyňskou desku, která dětem poslouží jako jídelní stolek. Je vyhotovena z kvalitních a odolných plastů, které jsou jemné na dotek. Nabízí přístup z více stran, takže si s ní zahrají i kamarádi a sourozenci, její zadní strana je ozdobena krásným obrázkem s kuchyňským motivem. Kuchyňka disponuje troubou na pečení, lednicí, kávovarem s náhradními kapslemi, přístrojem na sodu, digestoří s háčky na nářadí, dřezem a varnou deskou.

Kuchaři se při vaření spolehnou na sadu 34 doplňků, mezi kterými se nachází magický hrnec s bublající vodou, pánev, kuchyňské náčiní, krabice, náhradní kapsle, skleničky, pepřenka, solnička, šálky, lžičky, nožíky, vidličky, talířky, rybička a steak smažení. Skvělým doplňkem jsou také těstoviny, které dokážou měnit barvu při změně teploty. Stabilní kuchyňka ve tvaru písmene L stojí na pevných nohách a její rozměry jsou 85*62*100 cm, přičemž celková výška je 100 cm, výška pracovní desky 51 cm. Elektronický modul funguje na 3 baterie typu AAA, které nejsou součástí balení.

Snídaňový set s toasterem Tefal Breakfast Set Smoby s kávovarem a šálky s lžičkami

Snídaňový set s toasterem Tefal Breakfast od francouzského výrobce Smoby potěší všechny děti od 3 let, které si rády hrají na šéfkuchaře. Chlapci a dívky si mohou k snídani vyrobit vlastní kávu a topinky s plastovými spotřebiči, které jsou replikami opravdových spotřebičů Tefal. Po vložení 2 topinek do topinkovače vyskočí samy ven po pár vteřinách. Vaši nejmenší se naučí vyrobit kávu v kávovaru s vyjímatelnou nádobkou na vodu a kávovým filtrem – nalijí vodu do nádobky, zmáčknou tlačítko a sledují, jak voda stéká do konvice. Součástí sady jsou také 2 šálky a 2 lžičky s moderním designem.

Francouzský Smoby je přední výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjejí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*48*92 cm
Celková výška92 cm
Rozměry balení55*26*69 cm
Celková délka69 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,8 kg
Barvačerná
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.