Set holičství trojkřídlé Barber Cut&Barber Shop Smoby a kavárna s espresso kávovarem a úklidová souprava

Popis produktu

Holičství trojkřídlé a kavárna s espresso kávovarem a úklidovou soupravou jsou skvělou volbou pro děti od 3 let, které si rády hrají na povolání. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, děti si otevřou holičský salon a vyzkouší si práci kadeřnice či barbera. Výborně se zabaví i při hře na obchodníky, kavárna s kávovarem jim nabídne spoustu skvělých doplňků. Při hře na profese získají realistické zážitky, rozvíjí si jemnou motoriku, logické myšlení, přibližují se světu dospělých. Set hraček je vhodný i pro více dětí, zlepšují si komunikační schopnosti a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Holičství trojkřídlé Barber Cut&Barber Shop Smoby péče o vlasy a vousy, umývárna se šamponem a prodejní pult s 19 doplňky

Holičství tříkřídlé Barber Cut&Barber Shop nabídne chlapcům a dívkám od 3 let skvělý herní komplex, který jim umožní hru na profesionální barbery. Holičství se skládá ze dvou částí, které lze rozložit do tvaru písmene L, přičemž si děti mohou hrát na 3 herních plochách, které jsou spolu vybaveny originální sadou 19 holičských doplňků. Holičský salon v černém provedení působí luxusním dojmem, díky čemuž si jej děti oblíbí na první pohled a vydrží si s ním hrát dlouhá léta.

Při hře na barbery mají děti k dispozici taburetku s imitací kůže, na kterou posadí své zákazníky, a nastavitelné zrcadlo z prvotřídního materiálu, které lze z podstavce jednoduše vyjmout. Při péči o vlásky a vousy využijí mechanický zastřihovač se 3 stupni nastavení délky, nůžky, žiletku, štětku na holení a další skvělé kosmetické doplňky a přípravky jako jsou pěna na holení a šampon. Holičství je vybaveno množstvím úložného prostoru, na které si barbeři během práce položí své nářadí. Vyzkoušejí si různé typy střihů vlasů, vybírají ten nejlepší účes a upraví svému zákazníkovi i vousy.

Střední část kosmetického salonu je vybavena umyvadlem a ruční sprchou. Na tomto místě mohou barbeři pečlivě umýt vlásky svým zákazníkům, postarají se o to, aby odcházeli čistí a upravení. Přední část salonu je vyhrazena pro platby za doplňky a procedury, které zákazník podstoupil v holičství. Holičské doplňky, které jsou určeny k prodeji, si malí obchodníci mohou položit na poličky nebo do praktické přihrádky. Zákazníci platí mincemi nebo platební kartou, která se dá vložit do terminálu, a odtud si vezmou doklad o koupi. Holičství je vybaveno i pokladnou s uzamykatelnou zásuvkou. Barber Shop má celkové rozměry 69*48*92 cm.

Kavárna s Espresso kávovarem Coffee House Smoby s elektronickou pokladnou, skenerem a 57 doplňků

Dětská kavárna Coffee House od francouzského výrobce Smoby je nejnovější hračka, která je vhodná pro kluky i holky od 3 let. Kavárna pro děti je replikou skutečné kavárny a nabízí spoustu herních příležitostí. Zabudovaná elektronická pokladna s otevíratelnou kasou s bankovkami a mincemi zaručeně pobaví malé obchodníky a espresso kávovar s rozličnými náplněmi připraví malým zákazníkům chutnou kávičku. Šikovní prodavači si díky skutečné kalkulačce s displejem mohou přesně vypočítat, jakou hotovost by měla přijmout. Cenu nákupu si zákazník může zkontrolovat na nákupní kartičce.

Úhradu za nákup mohou zákazníci zrealizovat i pomocí platební karty. Obchůdek pro děti je dále vybaven mikrofonem a čtečkou kreditních karet. Produkty lze naskenovat s pomocí skeneru, který vydává charakteristické zvuky a svítí. Dětská kavárna nabízí dětem celkem až 57 skvělých doplňků a mezi nimi najdou různé krabičky s cereáliemi, koláčky, sušenkami, mlékem, bonbóny marshmallow a ovocným džusem. Dále si mohou vybírat i z různých druhů ovoce, pekárenských výrobků a koláčů, k dispozici mají i podnos, talířky, příbory a skleničky. Výška dětské kavárny je 90 cm a celkové rozměry hračky jsou 70*60*90 cm.

Úklidová souprava na úklid Cleaning Set Smoby se smetákem lopatkou a smetáčkem

Úklidová souprava pro děti Cleaning Set od francouzského výrobce Smoby je skvělá sada pomůcek do domácnosti, která potěší všechny pořádkumilovné děti již od 3 let. Součástí sady je velký smeták s plastovou rukojetí a snetáček s lopatkou na smetí. Úklidová souprava v modro-bílém provedení je vyrobena z kvalitních plastů, její povrch je příjemný na dotek. Díky této sadě se vaše děti učí zodpovědnosti, pořádkumilovnosti a naučí se pomáhat rodičům v domácnosti. Získávají správné návyky již od útlého věku, přibližují se ke světu dospělých. Celková délka košťata je 54 cm.

Francouzský Smoby je přední výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjejí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 29

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*48*92 cm
Celková výška92 cm
Rozměry balení55*26*69 cm
Celková délka69 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,8 kg
Barvačerná
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.