Set hamburgrů 100% Chef Écoiffier s 25 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Dětský set s hamburgry 100% Chef Écoiffier je krásný set s velkým množstvím různých doplňků. Set pro děti s hamburgery a jinými doplňky krásně rozzáří každou dětskou kuchyňku. Je vhodný pro všechny děti od 18 měsíců, které si chtějí otevřít vlastní restauraci s těmi nejchutnějšího hamburgery a koláči. Produkt pro děti je vyroben z kvalitních plastových materiálů, které dodržují evropské standardy pro bezpečnost a kvalitu hraček. Francouzská společnost Écoiffier je evropským výrobcem kvalitních a bezpečných hraček, které jistě potěší vaše malé ratolesti. Dětský set s hamburgery obsahuje i 25 doplňků, se kterými vaše děti zažijí spoustu zábavy.

Rozměry dětského hamburgerového setu s 25 doplňky jsou 29*19*20 cm. Hamburger set pro děti je zajímavá a vhodná hračka pro všechny děti, které se rádi hrají v kuchyňce a chtějí pomáhat při vaření. Díky hamburgerového setu se děti naučí samostatnosti při přípravě různých druhů jídel a jejich servírování. Dětský set s hamburgery pro děti je tvořen 25 doplňky, z nichž si vaše dětičky mohou vytvářet různé druhy hamburgerů a jiných chutných pokrmů. Součástí setu jsou dva hamburgery, které jsou téměř k nerozeznání od skutečných hamburgerů. Obsahují vše, co by měl chutný hamburger mít, a to masovou placku, sýr, rajče, vajíčko a v neposledním řadě chutný a zdravý salátek.

Dětské hamburgery může váš malý kuchtík dochutit buď kečupem, nebo majonézou, které jsou taktéž přibaleny k dětskému setu s hamburgery. K hamburgeru neodmyslitelně patří i hranolky, které jsou uloženy v červeném boxu určeném pro hranolky. Dětský set s hamburgery tvoří i dva červené pohárky s bílou brčkem, ve kterých může vaše dítě servírovat nápoje dle požadavků zákazníků. Součástí jsou i dva cupcake koláčky, jeden s jahůdkou a druhý s třešničkou, které slouží jako dezert po skvělou a sytém obědě. Celé polední menu lze jednoduše uložit na červený podnos a servírovat pro všechny nadšence hamburgerů.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu29*19*20 cm
Rozměry balení60*40*40 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,55 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.