Set skákající autodráha Mega Jump Vroom Planet Smoby a dvoupatrová garáž

Popis produktu

Hru s autíčky milují všichni chlapci, kteří si představují, že jednou budou mít i oni parádní auto. Set hraček Smoby obsahuje dvě úžasné hračky – autodráhu pro děti Mega Jump Vroom Planet a dvoupatrovou garáž. Hračky v setu jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který ani po letech neztratí na kvalitě. Set hraček pro malé závodníky získáte nyní za zvýhodněnou cenu.

Autodráha pro děti Mega Jump Vroom Planet Smoby skákající s 2 autíčky od 18 měsíců

Skákající autodráha Mega Jump Vroom Planet od Smoby je úžasná autodráha pro chlapce od 18 měsíců, v pestrých, zářivých barvách. V balení jsou také 2 autíčka, která chlapci využijí při dělání zábavných vzrušujících kousků na skákací autodráze. Autodráha má jednoduché startovací zařízení pro fantastické výskoky autíček.

Jedno autíčko se položí na spodní dráhu a vyletí stisknutím tlačítka. Druhé autíčko se vystřelí ve vrchní části, rychle projede velkou zatáčkou a narazí do překážky ve spodní části, nebo se spustí po prudkém spádu, a projede smyčkou. Výška autodráhy je 67 cm, nejmenší chlapci u ní tedy mohou stát a pohodlně připravit své dopravní prostředky pro rychlé a nebezpečné závody.

Dětská dvoupatrová garáž Vroom Planet Grand Smoby s 1 autíčkem a úložným boxem od 18 měsíců

Patrová garáž Vroom Planet Grand je velmi zajímavá hračka vhodná pro chlapce od 18 měsíců. Dětská garáž pro autíčka má 2 patra, která jsou propojena jednak klasickou cestou a jednak do patra vede i výtah pro auta. Jsou tam spouštěcí rampy, různé dopravní značky, myčka a dráha pro helikoptéru ve vrchní části.

Praktickou součástí garáže na hraní je úložný box v přízemí, do kterého si děti mohou uložit svá autíčka nebo jiné drobnosti. Celá chlapecká hračka hýří barvami a má velmi realistický design, přichází v balení s 1 autíčkem. Hra s autíčky a parkovací garáží není jen zábavná, ale je také užitečná pro rozvoj dítěte.

Francouzský výrobce Smoby produkuje kvalitní a originální plastové hračky pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, proto všechny hračky Smoby splňují všechna kritéria bezpečnosti. Barvy na plastových hračkách podněcují dětskou představivost, jsou veselé a zářivé.

Doprava 79

Technické parametry

Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.