Set elektronická kuchyňka Bon Appetit Red&Green Smoby se zvuky a jídelní souprava v dóze

Popis produktu

Objevte skvělé hračky pro vaše děti od renomovaných značek. Výborný set hraček, elektronická kuchyňka Bon Appetit Red&Green a jídelní souprava, představuje spoustu zábavy pro každé dítě od 3 let. Cenově zvýhodněný set hraček je dárek, který překvapí každé dítě. Rodiče se potěší výhodné ceně a kvalitním hračkám, které zajistí dětem dostatek zábavy na dlouhou dobu. Dětské hračky v setu navíc i rozvíjejí schopnosti a dovednosti malých neposedů.

Dětská kuchyňka Bon Appetit Red&Green Smoby elektronická s kávovarem zvuky a světlem a 23 doplňky červená

Elektronická dětská kuchyňka Bon Appetit Red&Green Smoby je moderní dětská kuchyňka, se kterou si zahraje každé šikovné dítě ve věku od 3 let. Kuchyňka obsahuje bohatou sadu 23 doplňků: kuchyňské příbory a náčiní, náplně do kávovaru, skleničky, šálky, pánev, krabice s těstovinami a koláčky a hrnec s pokličkou. Kuchyňka poskytuje dětem velkorysý prostor na hraní a její nadčasový design v červeném provedení dotvoří interiér dětského pokoje.

Dětské kuchyňky Smoby jsou vyráběny s důrazem na originální francouzský design a jedinečné funkce. Díky tomu každé dítě může dostat do svých rukou kuchyňku, která ho tak rychle neomrzí a naučí se zacházet s kuchyňskými spotřebiči a příslušenstvím. Lednička s otevíracími dvířky poslouží na úschovu potravin, které musí být v chladu, aby se nepokazily. Trouba je vhodná pro přípravu masíčka, které se musí dostatečně dlouho péct při správné teplotě. Praktické hodiny, přímo pod digestoří, budou malého kuchaře informovat o správném čase. Na pánvi si dětičky budou připravovat palačinky nebo omeletu a hrnec s pokličkou poslouží k přípravě výborných jídel, o která se mohou podělit i se svými rodiči či kamarády. Dřez na mytí nádobí využije děťátko na umytí nádobí po dobrém obědě. Kuchyňka pro děti je doplněna espresso kávovarem, ke kterému jsou přiloženy kapsle s náplní. Dětská kuchyňka Smoby Bon Appetit vydává realistické zvuky jako při vaření a pečení po položení hrnce na vařič a stisknutí tlačítka.

Elektronická dětská kuchyňka se vyznačuje stabilní konstrukcí a celkové rozměry dětské kuchyňky jsou 53*34*97 cm a výška pracovní desky je 49 cm, přičemž její celková výška je 97 cm. Kuchyňka je dostupná ze všech stran a navíc je zadní strana kuchyňky pokryta sympatickými motivy z kuchyně. Součástí dětské kuchyňky Bon Appetit Red&Green Smoby je i baterie 1 x CR2032, která je součástí balení.

Jídelní souprava pro děti 100% Chef Écoiffier v dóze na sezení od 18 měsíců s 36 doplňky zelená

Jídelní sada 100% Chef je sada doplňků do kuchyňky pro děti od 18 měsíců. Dětské doplňky do kuchyňky tvoří šálky, talířky, příbory, lžičky a další. Celkem je v balení 36 doplňků. Kuchyňská souprava pro děti je prakticky zabalená v praktické dóze, která může posloužit i jako židle.

Smoby je renomovaná francouzská společnost, která produkuje kvalitní a moderní plastové hračky pro děti. Hračky Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Francouzský design hraček Smoby znají a oceňují nejen děti, ale i jejich rodiče.

Doprava 79

Technické parametry

Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.