Set domeček Přátel ekologický v přírodních barvách a hrací stěna Friends Evo Playhouse Green Smoby rozšířitelný

Popis produktu

Ekologický domeček Přátel a hrací stěna Activity Wall spolu tvoří originální sadu hraček pro chlapce a dívky již od 3 let. Hračky v setu barevně a designově ladí, vytvoří na vaší zahradě moderní herní centrum. Hračky od francouzského výrobce Smoby mají povrch chráněný UV filtrem, zachovají si krásné barvy i po dlouhém používání. Rozšiřitelný domek umožní dětem plně využívat jejich fantazii a představivost na čerstvém vzduchu, je vyroben ekologickým způsobem, čímž se přispělo k ochraně životního prostředí. Děti potěší také skvělá hrací stěna Activity Wall, která prověří jejich sportovní schopnosti a dovednosti při různých kreativních aktivitách.

Domeček Přátel ekologický v přírodních barvách Friends Evo Playhouse Green Smoby rozšiřitelný z recyklovaného materiálu s UV filtrem

Domeček Přátel ekologický v přírodních barvách Friends House Evo je mimořádně prostorný domeček pro chlapce a dívky již od 3 let. Nabídne dětem rozsáhlý prostor pro hraní, takže se do něj vejdou i se svými sourozenci a kamarády. Je vybaven dvojitou střechou, zadními polovičními dveřmi a předními plnými dveřmi s klíčem a průzorem. Na fasádě domku se nachází také otevíratelná poštovní schránka, děti si užijí skvělý výhled díky 6 oknům a 2 okenicím, které lze otáčet o 360°. Děti tak budou mít uvnitř vždy čerstvý vzduch i během horkých letních dnů a dokážou si regulovat množství dopadajícího slunečního světla.

Špičkový francouzský domeček je vyroben ekologickým způsobem, při výrobě se použilo až 50 % recyklovaného materiálu, díky čemuž se výrazně přispělo k ochraně životního prostředí. Povrch domečku chrání UV filtr, díky kterému si zachová krásné barvy i po dlouhém používání. Rozměry domečku jsou 176*115*162 cm, vyznačuje se vysokou stabilitou, vynikající odolává silnému větru a nepříznivému počasí. Ekologický domeček z kolekce Smoby Green děti vede k zodpovědnému vztahu k přírodě, pomáhá jim rozvíjet představivost a sociální dovednosti při hře s kamarády a sourozenci. Domek lze kdykoli rozšířit o další doplňky, které přinesou dětem nové herní možnosti.

Hrací stěna oboustranná se 6 aktivitami Activity Wall Smoby hry s vodou míčem nastavitelná s 29 doplňky s UV filtrem

Hrací stěna Activity Wall od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro všechny kreativní a sportovně založené děti od 2 let. Oboustranná hrací stěna nabídne dětem až 6 herních aktivit, při kterých se výborně zabaví a procvičují si své schopnosti a dovednosti. S robustní hrací stěnou o výšce 89 cm si děti zahrají v interiéru i exteriéru – povrch je chráněn UV filtrem, díky čemuž si zachová krásné barvy i po letech používání. Součástí hrací stěny je sada 29 doplňků, které si děti mohou na hrací stěně nakonfigurovat podle svých potřeb. Rozměry hrací stěny jsou 49*13*89 cm.

Chlapci a dívky se mohou těšit na 6 aktivit, mezi nimiž je vytváření dráhy pro míčky, vytváření vodní dráhy, kolo se sportovními aktivitami, hraní piškvorek, házení míčků do kelímků a tabulka na psaní křídou. Oboustranná hrací stěna je vybavena také úložným prostorem ve spodní části, robustní základna se vyznačuje vysokou stabilitou. Hrací stěna je vhodná i pro hru více dětí, umožňuje snadný přístup ze 2 stran. Chlapci a dívky si s ní procvičí celé tělo, při sportovních aktivitách trénují přesnost a koordinaci ruka-oko. Při kreativních hrách s vytvářením drah, kreslením a hraním piškvorek si trénují strategické a logické myšlení, využívají svoji kreativitu a fantazii.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu176*115*162 cm
Celková výška162 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.