Set domeček Přátel ekologický v přírodních barvách a dobrodružný chodník Friends Evo Playhouse Green Smoby rozšiřitelný s hrací stěnou Activity Wall

Popis produktu

Ekologický domek Přátel a dobrodružná stezka s hrací stěnou připraví chlapcům a dívkám od 3 let spoustu radostných zážitků. Hračky v setu barevně a designově ladí, ozdobí vaši zahradu a vytvoří na ní skvělé herní centrum. Rozšiřitelný domek umožní dětem plně využívat jejich fantazii a představivost na čerstvém vzduchu, je vyroben ekologickým způsobem z recyklovaného materiálu, čímž se přispělo k ochraně životního prostředí. Dobrodružný chodník a hrací stěnu se sportovními aktivitami ocení všechny neposedné děti, hravou formou si procvičí své pohybové schopnosti a udržování rovnováhy.

Domeček Přátel ekologický v přírodních barvách Friends Evo Playhouse Green Smoby rozšiřitelný z recyklovaného materiálu s UV filtrem

Domeček Přátel ekologický v přírodních barvách Friends House Evo je mimořádně prostorný domeček pro chlapce a dívky již od 3 let. Nabídne dětem rozsáhlý prostor pro hraní, takže se do něj vejdou i se svými sourozenci a kamarády. Je vybaven dvojitou střechou, zadními polovičními dveřmi a předními plnými dveřmi s klíčem a průzorem. Na fasádě domku se nachází také otevíratelná poštovní schránka, děti si užijí skvělý výhled díky 6 oknům a 2 okenicím, které lze otáčet o 360°. Děti tak budou mít uvnitř vždy čerstvý vzduch i během horkých letních dnů a dokážou si regulovat množství dopadajícího slunečního světla.

Špičkový francouzský domeček je vyroben ekologickým způsobem, při výrobě se použilo až 50 % recyklovaného materiálu, díky čemuž se výrazně přispělo k ochraně životního prostředí. Povrch domečku chrání UV filtr, díky kterému si zachová krásné barvy i po dlouhém používání. Rozměry domečku jsou 176*115*162 cm, vyznačuje se vysokou stabilitou, vynikající odolává silnému větru a nepříznivému počasí. Ekologický domeček z kolekce Smoby Green děti vede k zodpovědnému vztahu k přírodě, pomáhá jim rozvíjet představivost a sociální dovednosti při hře s kamarády a sourozenci. Domek lze kdykoli rozšířit o další doplňky, které přinesou dětem nové herní možnosti.

Dobrodružná dráha Adventure Course Smoby na rozvoj pohybových smyslů dětí od 24 měsíců

Dobrodružná dráha Adventure Course od francouzského výrobce Smoby přinese dětem od 2 do 6 let řadu příležitostí k procvičení pohybových schopností, reflexů, zlepšení prostorového vnímání a koordinace celého těla. Hravým způsobem přijdou na to, jak správně udržovat rovnováhu, přičemž se mohou těšit na různé úrovně obtížnosti, které jim nabídne dráha o celkové délce 3,5 metru a nosnosti až 50 kg.

Dráha se skládá z pevných a odolných plastových dílů, tvoří ji 4 chodníky a 4 opěrné body, které lze libovolně propojovat a kombinovat, takže se děti ani na chvíli nenudí. Využijí ji v interiéru i exteriéru, po celý rok si na ní mohou hrát a soutěžit se svými sourozenci a kamarády. Její povrch je chráněn anti UV filtrem, své krásné barvy si zachová i po letech používání a skvěle odolává vlivům počasí. Jednotlivé díly jsou protiskluzové, mají silné a odolné stěny. Tréninková dráha je vhodná i pro hru více dětí, které si vyzkouší svoji šikovnost při různých hrách.

Hrací stěna oboustranná se 6 aktivitami Activity Wall Smoby hry s vodou míčem nastavitelná s 29 doplňky s UV filtrem

Hrací stěna Activity Wall od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro všechny kreativní a sportovně založené děti od 2 let. Oboustranná hrací stěna nabídne dětem až 6 herních aktivit, při kterých se výborně zabaví a procvičují si své schopnosti a dovednosti. S robustní hrací stěnou o výšce 89 cm si děti zahrají v interiéru i exteriéru – povrch je chráněn UV filtrem, díky čemuž si zachová krásné barvy i po letech používání. Součástí hrací stěny je sada 29 doplňků, které si děti mohou na hrací stěně nakonfigurovat podle svých potřeb. Rozměry hrací stěny jsou 49*13*89 cm.

Chlapci a dívky se mohou těšit na 6 aktivit, mezi nimiž je vytváření dráhy pro míčky, vytváření vodní dráhy, kolo se sportovními aktivitami, hraní piškvorek, házení míčků do kelímků a tabulka na psaní křídou. Oboustranná hrací stěna je vybavena také úložným prostorem ve spodní části, robustní základna se vyznačuje vysokou stabilitou. Hrací stěna je vhodná i pro hru více dětí, umožňuje snadný přístup ze 2 stran. Chlapci a dívky si s ní procvičí celé tělo, při sportovních aktivitách trénují přesnost a koordinaci ruka-oko. Při kreativních hrách s vytvářením drah, kreslením a hraním piškvorek si trénují strategické a logické myšlení, využívají svoji kreativitu a fantazii.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu176*115*162 cm
Celková výška162 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.