Set domeček Přátel ekologický v přírodních barvách s basketbalem Friends Evo Playhouse Green Smoby rozšiřitelný a 2,3 m skluzavka s vodním tunelem

Popis produktu

Ekologický domek Přátel a skluzavka s basketbalem a vodním tunelem představují vynikající set hraček, se kterým se zabaví chlapci a dívky již od 3 let. Hračky v setu barevně a designově ladí, vytvoří na vaší zahradě skvělé sportovní a herní centrum. Hračky od francouzského výrobce Smoby mají povrch chráněný UV filtrem, takže si zachovají své krásné barvy po dlouhá léta. Rozšiřitelný domek se skluzavkou jsou vyrobeny ekologickým způsobem z recyklovaných materiálů, vyznačují se prvotřídní kvalitou a zároveň chrání životní prostředí. Děti při hře se skluzavkou ocení vodní tunel, který jim připraví chladivé osvěžení během horkých letních dnů a originální basketbalový koš.

Domeček Přátel ekologický v přírodních barvách Friends Evo Playhouse Green Smoby rozšiřitelný z recyklovaného materiálu s UV filtrem

Domeček Přátel ekologický v přírodních barvách Friends House Evo je mimořádně prostorný domeček pro chlapce a dívky již od 3 let. Nabídne dětem rozsáhlý prostor pro hraní, takže se do něj vejdou i se svými sourozenci a kamarády. Je vybaven dvojitou střechou, zadními polovičními dveřmi a předními plnými dveřmi s klíčem a průzorem. Na fasádě domku se nachází také otevíratelná poštovní schránka, děti si užijí skvělý výhled díky 6 oknům a 2 okenicím, které lze otáčet o 360°. Děti tak budou mít uvnitř vždy čerstvý vzduch i během horkých letních dnů a dokážou si regulovat množství dopadajícího slunečního světla.

Špičkový francouzský domeček je vyroben ekologickým způsobem, při výrobě se použilo až 50 % recyklovaného materiálu, díky čemuž se výrazně přispělo k ochraně životního prostředí. Povrch domečku chrání UV filtr, díky kterému si zachová krásné barvy i po dlouhém používání. Rozměry domečku jsou 176*115*162 cm, vyznačuje se vysokou stabilitou, vynikající odolává silnému větru a nepříznivému počasí. Ekologický domeček z kolekce Smoby Green děti vede k zodpovědnému vztahu k přírodě, pomáhá jim rozvíjet představivost a sociální dovednosti při hře s kamarády a sourozenci. Domek lze kdykoli rozšířit o další doplňky, které přinesou dětem nové herní možnosti.

Skluzavka ekologická s vodotryskem Toboggan XL Slide Green Smoby 2,3 m plocha na klouzání z recyklovaného materiálu s UV filtrem

Ekologická skluzavka s vodotryskem Toboggan XL Slide Green od francouzského výrobce Smoby okouzlí chlapce a dívky již od 3 let. Mimořádně pevná konstrukce skluzavky je stabilní a pyšní se vysokou nosností 50 kg, plocha na klouzání má délku až 2,3 metru. Je vyrobena z pevného a odolného plastu, který je sametový na dotek, rovněž má jemné a oblé hrany. Bezpečnost dětské skluzavky zaručují masivní držadla a protiskluzové schůdky vyrobené technologií Blow Moulding, díky čemuž jsou mimořádně pevné a stabilní. Skluzavka se dá napojit na vodu, díky čemuž ji děti dokáží využívat i jako tobogan, který jim přinese chladivé osvěžení během horkých letních dnů.

Skluzavka je vybavena pohodlnou ergonomickou plochou na klouzání, kterou děti ocení při každodenní hře. Povrch skluzavky je vybaven UV filtrem, který chrání barvy před vyblednutím, díky čemuž vypadá skluzavka jako nová i po dlouhém používání. Je vyhotovena v jemných přírodních barvách, které se dokonale hodí pro každý dvůr nebo zahradu a pomáhají v dětech rozvíjet fantazii a představivost. Skluzavka je vyrobena ekologickým způsobem, při výrobě se použilo až 70 % recyklovaného materiálu, díky čemuž se výrazně přispělo k ochraně životního prostředí.

Vodní hra na zahradu s vodním tunelem Splashy Way 2v1 Smoby pod skluzavku s nastavitelnou výškou trysek a UV filtrem

Vodní hra na zahradu s vodním tunelem Splashy Way 2v1 od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro děti od 24 měsíců. Multifunkční vodní hra lze umístit pod všechny skluzavky značky Smoby, po napojení na zahradní hadici vytvoří efekt vodního tunelu. Je vyrobena z pevných a odolných plastových materiálů, její povrch je chráněn UV filtrem, díky čemuž si zachová krásný vzhled i po letech používání. Nastavitelná výška trysek umožní nastavit sílu proudění vody v závislosti na tlaku vody. Vodní hračka umožní lepší funkčnost a využitelnost dětských skluzavek, lze ji používat i samostatně, děti díky ní tráví více času na čerstvém vzduchu a posilují si imunitu.

Basketbalový koš na skluzavky a zeď Basketball Hoop 3v1 Smoby s UV filtrem

Basketbalový koš na skluzavky a zeď Basketball Hoop 3v1 od francouzského výrobce Smoby představuje vynikající dárek pro děti od 3 let. Kvalitní basketbalový koš je vyroben z prvotřídních plastů, jeho povrch je chráněn UV filtrem, který zaručí, že jeho barvy nevyblednou ani po letech používání. Basketbalový koš lze jednoduše připevnit na skluzavku z přední strany, boční strany, dokonce lze upevnit i na klasickou stěnu v libovolné výšce v závislosti na výšce dítěte.

Děti si díky němu rozvíjejí sportovní talent, trénují si koordinaci ruka-oko, pohybem na čerstvém vzduchu posilují imunitu. Při hře v zahradě kombinují sport a zábavu, spolu se svými kamarády a sourozenci soutěží, kdo dokáže nejpřesněji házet a zároveň se mohou klouzat. Basketbalový koš je vybaven fixační sadou pro uchycení, umožňuje snadnou montáž a demontáž. Rozměry basketbalové konstrukce s košem jsou 43*54*55 cm, přičemž jeho celková výška je 54 cm. Průměr basketbalového koše je 27 cm, míč není součástí balení.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu176*115*162 cm
Celková výška162 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.