Dřevěný didaktický set Educational Set Eichhorn labyrint skládací klaun a pejsek na kolečkách od 12 měsíců

Popis produktu

Nádherný didaktický set Educational Set od německé značky Eichhorn obsahuje labyrint, skládacího klauna a pejska na kolečkách, díky kterým si děti od 12 měsíců začnou naplno rozvíjet svou fantazii a představivost. Zahrají si s pejskem na kolečkách, naučí se složit veselého barevného klauna a snaží se provléknout korálky přes labyrint s 2 dráhami. Nadčasové didaktické hračky jsou vyrobeny z kvalitního březového dřeva, vyznačují se jemným povrchem a díky sytým barvám vytvoří v dětském pokojíčku veselou atmosféru. Děti si je ihned oblíbí a hravou formou si zlepšují jemnou motoriku, učí se rozeznávat nové barvy a tvary.

Dřevěné didaktické hračky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jeho mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. S veselými hračkami Eichhorn si děti zlepšují i prostorové vidění, logické myšlení a získávají zdravé sebevědomí. Klasické dřevěné hračky jsou stále populárnější a díky prvotřídnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy, hračka splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěný didaktický set
  • labyrint, skládací klaun a pejsek na kolečkách
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 24 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu10,5*25*29 cm
Hmotnost560 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.