Set dvoupatrová garáž Vroom Planet Grand Smoby s 1 autíčkem a souprava 7 autíček

Popis produktu

Set hraček dvoupatrová garáž Vroom Planet Grand a souprava autíček Vroom Planet je výborně sladěná sada hraček pro chlapce. Hodí se k sobě nejen funkčně, ale i barevně. Tyto hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který se již dlouhá léta pyšní výrobou kvalitních a bezpečných hraček s originálním designem. Garáž má mnoho zajímavých detailů, které chlapce určitě zaujmou. Součástí setu je i souprava autíček, se kterými si děti mohou hrát na autodráze nebo samostatně.

Dvoupatrová garáž pro děti Vroom Planet Grand Smoby s 1 autíčkem a úložným boxem od 18 měsíců

Smoby patrová garáž Vroom Planet Grand je velmi zajímavá hračka vhodná pro chlapce od 18 měsíců. Dětská garáž pro autíčka má 2 patra, která jsou propojena jednak klasickou cestou a jednak do patra vede i výtah pro auta. Jsou tam spouštěcí rampy, různé dopravní značky, myčka a dráha pro helikoptéru ve vrchní části. Praktickou součástí garáže na hraní je úložný box na přízemí, do kterého si děti mohou poskládat svá autíčka nebo jiné drobnosti. Celá chlapecká hračka hýří barvami a má velmi realistický design, přichází v balení s 1 autíčkem. Má rozměry 62*60*43 cm a je vyrobena z kvalitního plastu, který je sametový na dotek.

Hra s autíčky je velmi oblíbená mezi nejmenšími chlapci již desítky let. Znají ji naši tatínkové, dědečkové i pradědové. Malí kluci si rádi hrají na závody, honičky nebo záchranné akce se svými dopravními prostředky. Samozřejmě, rychlé stroje potřebují i ​​nějaký úkryt a ochranu před špatným počasím, na což skvěle poslouží patrová garáž Smoby. Hra s autíčky a parkovací garáží není jen zábavná, ale je také užitečná pro rozvoj dítěte. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s autíčky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení.

Autíčka Vroom Planet Collector Box Smoby s traktorem 7 kusů pracovní a osobní od 12 měsíců

Autíčka Planet Collector Box z edice Vroom Planet od francouzského Smoby překvapí a potěší všechny děti od 12 měsíců. Moderní souprava obsahuje sadu 7 vozidel (osobní i pracovní), která mají příjemné oblé hrany a krásný design s usměvavými obličeji. Všechny dopravní prostředky jsou vyrobeny z kvalitního a jemného plastu v pestrých barvách. Jsou přizpůsobeny pro malé dětské ruce, umožňují snadnou manipulaci. S autíčky si děti zahrají i na různá povolání – autodopravce, hasiče, traktoristy. Vozidla působí na děti pozitivním dojmem a vždy je rozveselí.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Všechny hračky od výrobce Smoby mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními během hry. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Souprava garáže a autíček je velmi zábavná sada hraček, se kterou si děti dokáží hrát dlouhé hodiny a hra s autíčky je nikdy neomrzí. Proto nesmí barevná autíčka s garáží chybět ani ve sbírce vašeho děťátka.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu62*60*43 cm
Rozměry balení66*16*49 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,53 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.