Set dvě skluzavky Toboggan XS Smoby délka 90 cm barevné s vodou délka 90 cm od 24 měsíců

Popis produktu

Dvě dětské skluzavky Smoby v růžovo-zelené a zeleno-modré barevné kombinaci patří z nejkvalitnějším produktům mezi dětskými skluzavkami. Jedna skluzavka Smoby 90 cm dlouhou plochu na klouzání a je vhodná pro děti již od 2 let. Je velmi bezpečná a díky své ergonomicky tvarované ploše na klouzání zaručuje příjemný a pohodlný pocit z jízdy pro každé dítě. Dětské skluzavky se velmi jednoduchým způsobem dají poskládat a znovu rozložit, když je dítě nepoužívá. Nezabírají mnoho místa a pro jejich malé rozměry se snadno vejdou do dětského pokoje či do kufru auta, proto si je můžete vzít s sebou na chatu či k vodě.

Jedinečnou vlastností dětských skluzavek XS Toboggan je UV filtr, který chrání povrch plastu pro slunečním zářením a zajišťuje tak že barvy zůstanou krásně svěží jako v první den během dlouhých let. Navíc dětské skluzavky jsou doplněny o praktický otvor na vodu, kde se dá napojit hadice a dítě se klouže na vodě například do svého bazénku. Děti se kloužou a mají svůj vlastní malý tobogán. Je to velká zábava a děti milují jízdu na skluzavce. Skluzavka pro děti pěkně ozdobí každý dvůr či zahradu. U dětí pestré barvy stimulují jejich představivost a podněcují fantazii. Dětské skluzavky mají nosnost 20 kg.

Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Výška stupínků jedné skluzavky je 75 cm. Její šířka je 50 cm a délka od žebříku ke klouzací ploše po zem je 125 cm. Plastový povrch skluzavky je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Její hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost skluzavky pro děti, které jsou vyrobeny podle všech norem evropského standardu. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence. Každé dítě miluje jízdu na skluzavce, proto je to jedna z nejoblíbenějších hraček na zahradu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu125*50*75 CM
Celková výška75 cm
Rozměry balení120*100*180 cm - 2x
Celková délka125 cm
Délka šmýkacej plochy90 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,60 kg - 2x
Nosnost20 kg
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné