Set dřevěná lavice Modulo Space skládací magnetická Smoby na křídu a magnetická písmenka, čísla a znaky

Popis produktu

Set dřevěná lavice Modulo Space s tabulí a magnetická písmenka, čísla a znaky je perfektní sada hraček pro děti od 3 let, které se rády kreativně baví. Hračky v setu spolu krásně barevně i designově ladí a děti si s nimi vydrží hrát dlouhá léta. Hračky Smoby pomáhají rozvíjet komunikační a jazykové schopnosti dětí, fantazii. Sadu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže při nákupu ušetříte. Výrobce Smoby spojuje v hračkách nejvyšší kvalitu a pravý francouzský design, který se zalíbí každému dítěti. Set hraček je vhodný pro hru více dětí.

Lavice na psaní a kreslení Modulo Space Desk Smoby magnetická/na křídu oboustranná skládací s 80 doplňky

Lavice na psaní a kreslení Modulo od francouzského Smoby je vyrobena z masivního bukového dřeva v kombinaci s pevnými a odolnými plasty, díky čemuž vydrží vašim dětem dlouhá léta. Školní lavice se dá složit za 5 sekund bez nářadí a po složení nezabírá mnoho místa. Chlapci i děvčata od 3 let ocení bohatou sadu 80 doplňků, mezi nimiž se nachází smazatelná černá fixka, magnetická písmenka, číslice a matematické znaky, hadřík na utírání tabule a 6 barevných kříd. Oboustranná tabule umožňuje dětem kreslit na ni z obou stran, z jedné strany na magnetickou bílou tabuli, a z druhé strany na klasickou černou tabuli s křídou.

Psací deska se dá nadzvednout kolmo, a tak na ni mohou kreslit najednou dvě děti ze dvou stran. Jedno dítě může sedět na lavici, kreslit si obrázek a hrát si na malíře, druhé si zahraje na povolání učitele, stojí u tabule a dává svým kamarádům příklady z matematiky nebo je zkouší z abecedy. Pod kolmou psací deskou se nachází velký úložný prostor, který se dá naplnit množstvím kříd, fixek a magnetek. Plocha na psaní je oboustranná, a proto se dá kdykoliv měnit podle potřeb dítěte. Tabule se dá položit na stojan i vodorovně, díky čemuž dítě získá nové možnosti kreslení, přičemž si psací potřeby uloží do boční přihrádky.

Magnetky Smoby čísla a znaky 48 kusů

Sada magnetických čísel a znaků Smoby je výborný doplněk ke školní tabuli pro děti. Souprava čísel na tabuli je tvořena 48 kusy magnetek. Děti si z magnetických čísel skládají jednoduché příklady, hravým způsobem učí počítat. 48 magnetických čísel pomůže dětem v předškolním a mladším školním věku s učením se čísel. Je to velmi dobrá pomůcka na hravé učení. Manipulací s malými čísly a matematickými znaky se rozvíjí i jemná motorika manuální zručnost.

Magnetická písmenka Smoby abeceda 48 kusů

Magnetická abeceda Smoby je výborný doplněk ke školní tabuli pro děti. Souprava písmen na tabuli je tvořena 48 písmeny abecedy. Děti si z magnetických písmen mohou na dětské tabuli vytvářet různé obrazce, učit se o písmenkách a skládat první slovíčka. 48 magnetických písmen pomůže dětem v předškolním a mladším školním věku s učením se písmen. Je to velmi dobrá pomůcka na hravé učení. Manipulací s malými písmenky se rozvíjí i jemná motorika manuální zručnost.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jako i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu64*60*58 cm
Výška pracovní plochy58 cm
Rozměry balení67*12*58 cm
Výška sedací plochy27 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,43 kg
Barvabéžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...