Set dřevěná kuchyňka Spicy Cooker Janod červená a jídelní souprava v kufříku

Popis produktu

Dřevěné hračky se těší stále větší oblibě u dětí po celém světě. Set dřevěná kuchyňka Spicy Cooker Janod a jídelní souprava v kufříku představuje oblíbený set kvalitních hraček pro každé dítě od 3 let, které si rádo hraje na šéfkuchaře. Set hraček od světoznámé značky Janod můžete získat je v naší nabídce za zvýhodněnou cenu, takže kromě toho, že výrazně ušetříte, zároveň svým dětem poskytnete kvalitní hračky, se kterými si vydrží hrát dlouhé hodiny. Hračky Janod rozvíjejí jemnou dětskou motoriku, fantazii a představivost. Set hraček se hodí do každého dětského pokojíčku.

Dřevěná kuchyňka pro děti Spicy Cooker Janod od 3-8 let červená

Dřevěná kuchyňka Spicy Cooker Janod je vhodná pro děti od 3 do 8 let. Dřevěná kuchyňka je vybavena mikrovlnkou, varnou deskou, dřezem a troubou. Vestavěnou součástí kuchyňky je i polička na odkládání potravin a doplňků, hodiny, věšák na vařečky, otevírací skříňka ve spodní části. Kuchyňka disponuje otočnými knoflíky, vydávající mechanický zvuk click click.

Rozměry dětské kuchyňky jsou 55*30*87 cm, celková výška je 87 cm a výška pracovní plochy je 50 cm. Stojí na 4 pevných a stabilních nohách. Dětská dřevěná kuchyňka Janod má nádherný francouzský design, který bude milovat i několik generací dětí. Dřevěná kuchyňka v krásném červeno-růžovém provedení má navíc retro motiv na zadní stěně. Výrazné barvy, retro design, jemně opracované dřevo a detaily kuchyňky jsou zárukou, že si ji oblíbí každý malý kuchař. Kuchyňka ze dřeva má troubu a dostatek úložných prostor na potraviny, hračky či jiné poklady.

Dřevěná sada nádobí Picnik Hamper Janod v kufříku s 21 doplňky

Dřevěný set nádobí Picnik Hamper je pěkná a kvalitní dřevěná hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let. Balení tvoří stylový a praktický kufřík, ve kterém najdete celkem 21 doplňků: příbory, talíře a skleničky. Dřevěné nádobí je ideální na dětský piknik v přírodě, ale také se hodí k jakékoliv dřevěné kuchyňce Janod. Dětské dřevěné nádobí má pěkné barevné provedení, kufřík se dá využít i na uskladnění jiných hraček. Prostřednictvím dřevěné hračky se rozvíjí dětská fantazie a představivost, jemná motorika a děti se přibližují světu dospělých. Dřevěný set nádobí v kufříku je nadčasová dřevěná hračka, která je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně neškodných barev.

Janod je přední francouzská značka, jejíž historie sahá do roku 1970. Zabývá se vývojem prvotřídních hraček ze dřeva pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že si děti hrají a baví se v zcela bezpečné atmosféře.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu55*30*87 cm
Celková výška87 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Celková délka55 cm
MechanickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvačervená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...