Set dřevěná kuchyňka Spicy Cooker Janod červená a dřevěné ovoce a zelenina

Popis produktu

Děti milují hry s kuchyňkami a různými doplňky. Set dřevěná kuchyňka Spicy Cooker Janod a sada dřevěného ovoce a zeleniny je krásný dárek pro každé dítě od 3 let, které rádo pomáhá svým rodičům v kuchyni. Set hraček od světoznámé značky Janod můžete získat za zvýhodněnou cenu, takže nejen ušetříte, ale i dopřejete svým dětem kvalitní a krásné hračky, které jim dlouho vydrží. Hračky Janod rozvíjejí jemnou dětskou motoriku, fantazii a představivost. Set hraček se hodí do každého dětského pokojíčku.

Dřevěná kuchyňka pro děti Spicy Cooker Janod od 3-8 let červená

Dřevěná kuchyňka Spicy Cooker Janod je vhodná pro děti od 3 do 8 let. Dřevěná kuchyňka je vybavena mikrovlnkou, varnou deskou, dřezem a troubou. Vestavěnou součástí kuchyňky je i polička na odkládání potravin a doplňků, hodiny, věšák na vařečky, otevírací skříňka ve spodní části. Kuchyňka disponuje otočnými knoflíky, vydávající mechanický zvuk click click.

Rozměry dětské kuchyňky jsou 55*30*87 cm, celková výška je 87 cm a výška pracovní plochy je 50 cm. Stojí na 4 pevných a stabilních nohách. Dětská dřevěná kuchyňka Janod má nádherný francouzský design, který bude milovat i několik generací dětí. Dřevěná kuchyňka v krásném červeno-růžovém provedení má navíc retro motiv na zadní stěně. Výrazné barvy, retro design, jemně opracované dřevo a detaily kuchyňky jsou zárukou, že si ji oblíbí každý malý kuchař. Kuchyňka ze dřeva má troubu a dostatek úložných prostor na potraviny, hračky či jiné poklady.

Dřevěné ovoce a zelenina Picnik Chunky Fruits&Veg Janod od 2 let 12 kusů

Dřevěné ovoce a zelenina Picnik Chunky Fruits&Veg Janod je krásná dřevěná hračka vhodná pro děti od 2 do 4 let. Dřevěná souprava hraček obsahuje ovoce a zeleninu rozpůlené na dvě poloviny, dřevěnou piknikovou podložku a nůž. Děti si s ovocem a zeleninou mohou zahrát na piknik v přírodě nebo doma, je to prostě skvělý doplněk jakékoliv dětské kuchyňky. Při hře s dřevěnými hračkami Janod se u dětí rozvíjí představivost a fantazie, a taktéž i jemná motorika a hmatová citlivost, protože jednotlivé části jsou magnetické.

Janod je přední francouzská značka, jejíž historie sahá do roku 1970. Zabývá se vývojem prvotřídních hraček ze dřeva pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že si děti hrají a baví se v zcela bezpečné atmosféře.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu55*30*87 cm
Celková výška87 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Celková délka55 cm
MechanickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvačervená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...