Set domek Pretty Blue Smoby a skluzavka Toboggan XS a kbelík Nemo s konvičkou od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátního dětského domečku Pretty Blue s UV filtrem, kbelíku Nemo s konvičkou a dětské skluzavky Toboggan XS pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou převedeny v příjemných odstínech zelené a modré barvy. Set je složen z domku Pretty Blue s UV filtrem, kbelíky Nemo s konvičkou a dětské skluzavky Toboggan XS. Tyto se vzájemně barevně, tak designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Domeček Pretty Blue Smoby modro-zelený s UV filtrem s 3 okny, 2 žaluzie a 2 posuvné okenice od 2 let

Dětský domeček Smoby Pretty Blue má jedinečný design, který si získá přízeň každého dítěte na první pohled. Má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a vlivům počasí. Povrch dětského domečku obsahuje jedinečný anti ÚV filtr, který chrání barvy domku před vyblednutím a tak zůstanou krásné zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti UV filtru je, v tom, že domek vypadá i po letech stále jako právě vybaleno z krabice. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat že vám bude doma překážet. Stabilita domku je zaručena díky kvalitním plastovým materiálům, které jsou pevné a mají odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Jeho hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit.

Dětský domeček Pretty Blue od Smoby má jedinečné zasouvací okenici zářivé modré barvy a mřížkované okno s v krásné barevné kombinaci modré, šedé. zelené a bílé barvy. Barvy perfektně zapadnou do architektury vaší zahrady či dvora, a stanou se tak pěknou ozdobou. Krásné barevné provedení v dětech vzbuzuje. Pro svou nadčasovou jednoduchost a prostorný vnitřní prostor patří mezi nejoblíbenější domky. Vnitřní půdorys má rozměry 98*111 cm a jeho výška je 127 cm. Dětský domeček Pretty Blue má střechu šedé barvy s imitací střešní krytiny. Celý domek je dotvořeny reliéfem připomínajícím stavební materiál s detaily ve tvaru květináčů. Hra v dětském domku je atraktivní pro všechny děti v různém věku. Umí se v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci. Domečky pro děti Smoby patří k nejkvalitnějším na trhu, díky své vysoké odolnosti a kvalitě.

Požitek ze hry v domku je jedinečný díky důslednému ergonomickému řešení a děti mají uvnitř hodně místa na hraní. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček Smoby je na rozdíl od dřevěných domků krásné barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Domeček pro děti Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti. Souprava domku na zahradu a doplňků obsahuje krásné kyblíček s motivem z pohádky Finding Nemo s hrabičky a lopatkou a malou zelenou konvičku - čili kompletní set na starání se o opravdovou či pískovou zahrádku, díky čemuž budou mít děti pocit, že jde o opravdový domek.

Skluzavka Toboggan XS Smoby s vodou délka 90 cm od 24 měsíců modro-zelená

Součástí soupravy je i dětská skluzavka Toboggan XS, která patří mezi nejoblíbenější produkty z dětských skluzavek na trhu. Má 90 cm dlouhou plochu na klouzání a zaručuje intenzivní a jedinečný zážitek z každého podklouznutí. Skluzavka pro děti Smoby Toboggan XS je skvělou volbou pro vaše ratolesti. Skluzavka má ergonomicky tvarovanou plochu na klouzání, a možnost napojení na vodu, což se dá využít hlavně v letních měsících, kdy se vaše děti mohou sklouznout rovnou do bazénu a tak mají děti na zahradě svůj vlastní soukromý tobogán. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá poskládat a znovu rozložit, když ji dítě nepoužívá. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Skluzavka je 125 cm dlouhá a 50 cm široká. Šířka plochy na klouzání je 38 cm. Má nosnost 20 kg.

Kbelík set s konví Hledá se Dory Smoby 7 dílů (výška 18 cm) od 18 měsíců

Smoby set pro děti do písku obsahuje 7 kusů nářadí. Dětský set do písku ve kyblíku se skládá z plastového kbelíku, hrabliček a lopatky, sítka, dvou formiček a konve na vodu. Set do písku pro děti je vyroben z pevných a odolných plastových materiálů. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. Set kbelík je v syté žluté a zelené barvě s motivem pohádky Hledá se Nemo (Finding Nemo), který je na kyblíku. Je to ideální hračka pro děti od 18 měsíců.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Tento set dětského domečku Pretty Blue s UV filtrem, kbelíky Nemo s konvičkou a dětské skluzavky Toboggan XS potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu127*111*98 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení102*38*116 cm
Celková délka111 cm
Délka šmýkacej plochy90 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost17,1 kg / 21,0 kg
Barvatyrkysová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...