Set domeček Máša a medvěd Smoby s květináčem a pískoviště Motýl s vodotryskem od 24 měsíců

Popis produktu

V tomto jedinečném setu hraček najdete fantastický domeček, který je inspirovaný pohádkou Máša a medvěd a pískoviště s vodotryskem ve tvaru motýla. Výborně se doplňují, pískoviště se může uložit hned vedle domečku a děti si v něm zahrají s vodou nebo s pískem. Na dvoře či v zahradě si tak snadno vytvoříte jedinečné centrum na hraní a sport. Hračky pocházejí od kvalitního francouzského výrobce Smoby, který dbá na vysokou kvalitu a originalitu svých výrobků. Domeček Máša a medvěd nesmí chybět ani u vás. Pohádka Máša a medvěd je milována dětmi na celém světě. Výborně podněcuje dětskou fantazii a učí děti o přátelství a morálních hodnotách. K domečku se dokonale hodí pískoviště s možností napojení na vodu. Pro rodiče je tento set neodolatelný, protože přichází ve velmi výhodné ceně. Získáváte v něm 2 hračky najednou a ještě k tomu i ušetříte.

Pohádkový domeček Máša a medvěd Smoby s květináči od 2 let

Dětský domeček Máša a medvěd je nádherný zahradní domeček s pohádkovým motivem. Nabízí dětem fantastický prostor na hraní a díky kompaktní velikosti se snadno vejde i do většího dětského pokoje. Domeček Smoby je vhodný pro děti již od 2 let, ale zahrají si s ním i starší děti. Velmi užitečnou vlastností domečku je anti UV filtr, který zaručí, že barvy na domku zůstanou dlouhá léta zářivé a krásné jako v první den od rozbalení. Domeček má bílá otevírací dvířka a pod 2 okny se nacházejí květináče. Do nich si dětičky mohou posadit vlastní kytičky nebo si je mohou vyzdobit jiným způsobem.

Stěny domečku jsou pevné a stabilní, hra v domku je maximálně bezpečná. Děti mají uvnitř hodně místa na hraní, zahrají si v něm i s kamarády. Je dostatečně prostorný, pro hru více dětí. Je vysoce odolný a bezpečný, patří mezi nejkvalitnější hračky na trhu. Otevřená okna zajistí přísun čerstvého vzduchu. Výška domečku je 127 cm a půdorys má rozměry 109*112 cm. Při hře se zahradním domkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé. Které děťátko by nechtělo mít vlastní domeček, kde si může hrát dlouhé hodiny se svými kamarády?

Dětské pískoviště Motýl Smoby s vodotryskem objem 95 litrů od 2 let zelené

Smoby pískoviště pro děti ve tvaru motýla je provedeno v krásném odstínu jarní zelené barvy. Perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr. Dětské pískoviště se skládá ze dvou částí, přičemž jedno pískoviště může sloužit na vodu jako bazének, a druhé jako pískoviště na písek. Pískoviště obsahuje jedinečný vodotrysk. Pískoviště jednoduchým způsobem napojíte na hadici s vodou a přes malý otvor pomalu stříká voda. Děti mají vodotrysk velmi rády, a proto si dokážou v létě, během horkých dní hrát v bazénku, cákat se a stavět hrady z písku dlouhé hodiny.

Mezi dvěma křídly je malá lavička na sezení. Celá délka rozloženého pískoviště pro děti je 167 cm. Dětské pískoviště je vhodné pro děti od 2 let. Na dně dětského pískoviště je otvor, na rychlé vypuštění vody. Na noc se voda dá vylít a jedním křídlem přikrýt druhé křídlo s pískem. Rozměry dětského pískoviště Smoby jsou 167*111*18 cm. Je provedeno ve tvaru motýla.

Smoby je známý francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Hračky Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Vytvořte vašim dětem doma to nejzábavnější hrací centrum v domě nebo na dvoře a zajistěte jim dlouhé hodiny plné vzrušující zábavy s tímto jedinečným setem hraček Smoby.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu112*109*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení95*30*109 cm
Celková délka112 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost16,50 kg
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné