Set domeček Máša a medvěd Smoby s květináčem, odrážedlo s přívěsem a setem do písku od 24 měsíců

Popis produktu

Fantastický domeček Máša a medvěd od výrobce Smoby a odrážedlo od Écoiffer spolu přicházejí v jednom dokonalém a cenově výhodném setu hraček. Domeček Máša a medvěd nesmí chybět ani u vás. Pohádka Máša a medvěd je milována dětmi na celém světě. Výborně podněcuje dětskou fantazii a učí děti o přátelství a morálních hodnotách. Výborným doplňkem k domečku je autíčko Écoiffier se setem do písku. Které děťátko netouží po vlastním domečku nebo autíčku? Díky tomuto jedinečnému setu můžete splnit sen i vašim dětem. Je opravdu neodolatelný, protože přichází ve velmi výhodné ceně. Získáváte v něm 2 úžasné hračky najednou a ještě k tomu i ušetříte.

Pohádkový domeček Máša a medvěd Smoby s květináči od 2 let

Dětský domeček Máša a medvěd je nádherný zahradní domeček s pohádkovým motivem. Nabízí dětem fantastický prostor na hraní a díky kompaktní velikosti se snadno vejde i do většího dětského pokoje. Domeček Smoby je vhodný pro děti již od 2 let, ale zahrají si s ním i starší děti. Velmi užitečnou vlastností domečku je anti UV filtr, který zaručí, že barvy na domku zůstanou dlouhá léta zářivé a krásné jako v první den od rozbalení. Domeček má bílá otevírací dvířka a pod 2 okny se nacházejí květináče. Do nich si dětičky mohou posadit vlastní kytičky nebo si je mohou vyzdobit jiným způsobem.

Stěny domečku jsou pevné a stabilní, hra v domku je maximálně bezpečná. Děti mají uvnitř hodně místa na hraní, zahrají si v něm i s kamarády. Je dostatečně prostorný, pro hru více dětí. Je vysoce odolný a bezpečný, patří mezi nejkvalitnější hračky na trhu. Otevřená okna zajistí přísun čerstvého vzduchu. Výška domečku je 127 cm a půdorys má rozměry 109*112 cm. Při hře se zahradním domkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé. Které děťátko by nechtělo mít vlastní domeček, kde si může hrát dlouhé hodiny se svými kamarády?

Odrážedlo Picnic Écoiffier s přívěsem a setem do písku od 12 měsíců zelené

Écoiffier dětské odrážedlo Picnic ve tvaru autíčka s přívěsem má krásné provedení zelené a červené barvy. Přívěs autíčka se dá odpojit a volantem se dá točit, dítě se cítí jako kdyby jezdilo na opravdovém autě. V přívěsu je set do písku s kbelíkem, konví, hráběmi, lopatkou a kelímky. Odrážedlo pro děti je dlouhé 83 cm i s přívěsem a vysoké 31 cm, sedadlo je dostatečně široké, aby se dítěti pohodlně sedělo. Dítě si vyvíjí pohybové schopnosti a motorickou zručnost. Dětské autíčko na odrážení je vhodné pro děti od 12 do 36 měsíců. Rozměry dětského odrážedla jsou 83*31*29,5 cm.

Dětské odrážedlo Écoiffier Picnic je vyrobeno z odolných a kvalitních plastových materiálů, které vašemu dítěti poslouží dlouhou dobu. Má ergonomicky tvarovaný seddadlo, které zaručuje, že se dítě ani po delším čase neunaví. Dítě je od 12 měsíců samostatné a pomocí dětského odrážedla se nohama odráží a posouvá dopředu. Pod sedadlem odrážedla má dítě úložný prostor na hračky. Je to kvalitní a oblíbený výrobek, který je vhodný pro všechny děti. Volant odrážedla má vůli do stran 30°.

Smoby je známý francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Écoiffier je další kvalitní výrobce z Francie. Hračky Smoby a Écoiffier splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Vytvořte vašim dětem doma prostředí na jedinečné hry, které rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu. Zakupte jim nádherný pohádkový domeček Máša a medvěd spolu s autíčkem, které má přívěs a hračky do písku.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu112*109*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení95*30*109 cm
Celková délka112 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost16,50 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...