Set domeček pro zahradníka s vodní dráhou s jeskyní Garden House Smoby rozšiřitelný s loďkami a figurkami

Popis produktu

Rozšiřitelný domek pro zahradníka a vodní dráha s jeskyní, loďkami a figurkami přinesou dětem od 2 let spoustu radostných zážitků při každodenní hře. Hračky v setu barevně a designově ladí, stanou se tak přirozenou součástí vaší zahrady. Evropské značky Smoby a AquaPlay přinášejí dětem špičkové hračky v prvotřídní kvalitě. Rozšiřitelný domek Smoby se zahradním vybavením umožní dětem naplno využít svoji fantazii a kreativitu při hře na zahradníky. Chlapci a dívky se mohou těšit také na originální vodní dráhu s figurkami a loďkami, hravou formou se učí o pohybu a fyzikálních vlastnostech vody.

Domeček pro zahradníka Garden House Smoby s květináči rozšiřitelný okap a mřížka s ptačí budkou

Domeček pro zahradníka Garden House od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro děti od 2 let. Zahradní domek působí realisticky, jeho povrch je vytvarován do reliéfu z kamene a dřeva. Je vybaven polovičními dveřmi s otvorem na dopisy od pošťáka, 2 klasickými okny (jedno s otevíratelnými okenicemi), 2 kulatými okénky, takže je uvnitř svěží vánek i během horkých letních dnů. Součástí domečku je i moderní 21dílná sada zahradních doplňků, mezi kterými je konvička, hrabičky, lopatka, sázecí kolík, květináče, tabulka na poznámky, plastové značky a listovací průvodce s tipy na pěstování.

Chlapci a dívky ocení ptačí krmítko a zahradní mřížku, na kterou si snadno připevní menší květináče. V okně domku se nachází pult, který děti využijí při sázení a při polévání se spolehnou na okapovou rouru s barelem pro zachytávání dešťové vody. Malí zahradníci tak mohou zalévat a starat se o květiny, získají správný postoj k přírodě. Rozměry domečku jsou 129*132*135 cm a jeho celková výška je 135 cm. Povrch domku je chráněn UV filtrem, který spolehlivě ochrání barvy před slunečními paprsky. Pevné a stabilní plastové stěny skvěle odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí. Domeček lze kdykoli rozšířit i o další doplňky.

Vodní dráha Mountain Lake AquaPlay s jeskyní skluzavkou přehradou a 2 figurkami

Vodní dráha AquaPlay Mountain Lake je vynikající vodní hračka pro děti od 3 let, které se hodně naučí o fyzikálních principech vody. Vodní hra je vybavena horou, na které se nachází přehrada, do které lze mechanicky napustit vodu pomocí vodní pumpy. Vytvoří se tak horské jezírko s mostem a stromkem, u kterého mohou trávit dovolenou přibalená 2 zvířátka – medvídek Bo a žabák Nils. Vodní systém na hraní dále obsahuje horskou skluzavku, mosty, člun a kontejnerovou loďku.

Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění, voda uvnitř tedy neprotéká ven. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, spouští ji po skluzavce, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpy napouštějí vodu do horské přehrady nebo jezírka. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora rovněž v reálné vodní nádrži. Celková výška vodní hry s horskou jeskyní je 35 cm, její rozměry jsou 126*8*35 cm.

Lodě s kontejnery a motorové čluny AquaPlay s hrošíkem a medvědem 7 kusů

Sada AquaPlay obsahuje 2 kontejnerové lodě, 2 čluny a autíčko s figurkami hrošíka a medvěda, které jsou vynikajícím doplňkem ke každé vodní hry AquaPlay. Zvířátka lze do loděk pohodlně usadit a jsou připravena brázdit rozbouřené vody vodní dráhy AquaPlay. Loďky se zvířátky výborně ozvláštní dětskou hru s vodní dráhou, ale jsou vhodné i do dětské koupele nebo na hry v bazénu. Jsou kompatibilní s legem Duplo.

Motorový člun s vodním dělem Fireboat AquaPlay se 2metrovým dostřelem a kapitánem krokodýlem Nilsem

Motorový člun s vodním dělem Fireboat AquaPlay je vynikající doplněk k vodním drahám AquaPlay, ale děti si s ní mohou hrát i samostatně. Dětská loďka s vodním dělem má originální vlastnost, díky které si ji oblíbí kluci i holky již od 3 let. Loďka disponuje vodním dělem, které má dostřel až 2 metry. Do loďky jednoduše naberete vodu a vodní bitva může začít. Součástí loďky je i figurka kapitána – zeleného krokodýla Nilse, se kterým zažijí děti spoustu radostných chvil. Loďka AquaPlay má rozměry 15*8*5 cm a je kompatibilní se všemi vodními dráhami AquaPlay a také s LEGO Duplo.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu. AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu129*132*135 cm
Celková výška135 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost25,93 / 29,13 kg
Barvabéžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.