Set domeček Zahradník Neo Floralie Smoby s kuchyňkou a hrnce a pánve jako dárek

Popis produktu

Set domeček Zahradník Neo Floralie s kuchyňkou a dárková sada hrnců a pánví je skvělá příležitost, jak potěšit každé dítě od 3 let. Originální set hraček za akční cenu vám nejenže ušetří peníze, ale také vás překvapí kvalitním a okouzlujícím provedením. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu a děti se s nimi výborně zabaví. Hračky Smoby se vyznačují povrchovou úpravou s anti UV filtrem, díky kterému si zachovají zářivé barvy po dlouhá léta.

Domeček pro děti Zahradník Maison Neo Floralie Smoby se zvonkem a kuchyňskou linkou

Zahradní domeček Neo Floralie je kvalitní plastový domeček pro děti od 3 let. Domeček na zahradu má odolné dvojité stěny, poloviční dveře, elektronický zvonek a kuchyňskou linku. Dětský domeček Zahradník má půdorys o rozměrech 185*109 cm a celkovou výšku 148 cm.

  • zahradní domeček pro děti
  • dvojité plastové stěny
  • půdorys 185*109 cm
  • výška 148 cm
  • několik oken, poloviční dveře, kuchyňská linka
  • elektronický zvonek
  • hmotnost balení 31,85 kg
  • francouzský výrobek

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. 

Hrnce a nádobí pro děti 100% Chef Écoiffier 16 dílů od 18 měsíců

Sada hrnců a nádobí 100% Chef je dokonalá hračka pro kuchaře vhodná od 18 měsíců. Sada má celkem 16 kuchyňských doplňků, které dokonale zapadnou do každé dětské kuchyňky. K nádobí patří hrnce s poklicemi, pánev, pekáč, vařečka, vidlička, nůž a obracečka. Hrou na povolání se rozvíjí fantazie a kreativita dětí, manipulací s drobnými předměty zase jemná motorika.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Francouzský Écoiffier se na trhu s hračkami vyjímá hračkami s originálním designem, moderními trendy, bezpečnostními kritérii na vysoké úrovni a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu185*109*148 cm
Celková výška148 cm
Rozměry balení144*40*87 cm
Celková délka185 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost28,25 kg / 31,85 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné