Set domeček Zahradník Neo Floralie Smoby s kuchyňkou a hrací centrum Multisport Fun Center se stolem a skluzavkou 150 cm a pískovištěm

Popis produktu

Set domeček Zahradník Neo Floralie s kuchyňkou, hrací centrum Multisport se stolem a skluzavkou a pískoviště BIG je výborný set hraček pro chlapce a dívky od 3 let. Set hraček nabízíme za akční cenu, díky které ušetříte více než při nákupu hraček samostatně. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a vaše děti se s nimi budou bavit dlouhá léta. Hračky od Smoby se vyznačují se originálním francouzským designem a odolností.

Domeček pro děti Zahradník Maison Neo Floralie Smoby se zvonkem a kuchyňskou linkou

Zahradní domeček Neo Floralie je kvalitní plastový domeček pro děti od 3 let. Domeček na zahradu má odolné dvojité stěny, poloviční dveře, elektronický zvonek a kuchyňskou linku. Dětský domeček Zahradník má půdorys o rozměrech 185*109 cm a celkovou výšku 148 cm.

  • zahradní domeček pro děti
  • dvojité plastové stěny
  • půdorys 185*109 cm
  • výška 148 cm
  • několik oken, poloviční dveře, kuchyňská linka
  • elektronický zvonek
  • hmotnost balení 31,85 kg
  • francouzský výrobek

Hrací centrum Multisport Fun Center Smoby se 150 cm skluzavkou, basketbalem, futbalem a piknikovým stolem od 2 let

Hrací centrum Multisport Fun Centrum od renomovaného francouzského výrobce Smoby je originální doplněk do zahrady či na dvůr a je vhodné pro chlapce i dívky již od 2 let. Hrací centrum v sobě obsahuje celý komplex her do zahrady: skluzavku, basketbalový koš, fotbalovou bránu, lezeckou stěnu, žebřík a piknikový stolek. Centrum pro děti je kombinováno s dětským domečkem, do kterého se dá vcházet polovičními dveřmi s poštovní schránkou, přes kterou si mohou posílat různé obrázky a vzkazy.

Dětská skluzavkadélku 150 cm. Na vrch skluzavky se děti dostanou pomocí žebříku na opačné straně. Ten má v sobě praktické otvory na nožičky, aby se dětem snadněji vycházelo nahoru. Žebřík je multifunkční, po jeho otočení dítě získá lezeckou stěnu s pevnými výstupky, které prověří jeho šikovnost a zručnost. Plošina na hracím centru je také multifunkční, po jejím otočení se dítě ocitne na vlnícím se povrchu, na kterém se učí udržovat rovnováhu a stabilitu. Na boku zábavného centra s domečkem se nachází piknikový stůl s lavicemi. Pro malé sportovce má dětské centrum připravený basketbalový koš ve výšce 176 cm s nastavitelnou výškou. Rozměry tohoto odolného a stabilního hracího centra Smoby jsou 284*203*176 cm a jeho celková výška je 176 cm. Celková nosnost je až 150 kg (plošina nosnost 100 kg, skluzavka 50 kg).

Dětské pískoviště BIG s krycí plachtou od 12 měsíců barevné

Pískoviště pro děti od německého výrobce BIG pojme až 200 kg písku, čímž se stává největším pískovištěm v naší nabídce. Pískoviště z barevných plastových břeven je ve tvaru klasického čtverce s vnějšími rozměry 152*152*24 cm, vnitřní rozměry pískoviště jsou 120*120 cm. Pískoviště vhodné od 12 měsíců je prakticky řešeno, abyste jej mohli během několika sekund složit.

Součástí pískoviště je pevná krycí plachta, která brání průniku vody a nečistot do pískoviště. Dítě se dokáže hrou v pískovišti zabavit na dlouhé hodiny. Pískoviště má všechny hrany oblé, takže dítě si při hře neublíží. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě, že chcete dětské pískoviště na zimu uskladnit uvnitř, jednoduše ho rozeberete, otřete vlhkým hadříkem a je čisté a připravené k uložení.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu185*109*148 cm
Celková výška148 cm
Rozměry balení144*40*87 cm
Celková délka185 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost28,25 kg / 31,85 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné