Set dětský domeček na pilířích Pilings House Smoby s 1,5 m skluzavkou a vodní dráha Adventure Land dobrodružství pod vodopádem

Popis produktu

Domeček na pilířích Pilings House a vodní dráha Adventure Land je špičková sada hraček, která potěší každé dítě od 2 let. Set hraček nabízíme za sníženou cenu, díky které ušetříte více, než při nákupu hraček samostatně. Hračky se výborně doplňují, dítě se s nimi zabaví na dlouhé roky. Domek na pilířích od Smoby se vyznačuje nadčasovým francouzským designem, jeho barvy jsou chráněny anti UV ochranou a za designem vodní dráhy od AquaPlay stojí švédští designéři. S touto kvalitní sadou hraček se zabaví i několik dětí, vodní dráha se dá používat v interiéru i exteriéru.

Dětský domeček na pilířích Pilings House Smoby s 1,5 m skluzavkou a žebříkem od 2 let

Dětský domeček na pilířích Pilings House je dokonalý zahradní domek pro všechny děti od 2 let. Domeček pro děti je vyhotoven v zářivých barvách, takže si ho děti ihned oblíbí a je skvělým doplňkem do každé zahrady a dvora. Tento originální domek stojí na pilířích s výškou 70 cm, díky čemuž může dětem nabídnout i skvělou skluzavku s délkou 1,5 metru, po které se mohou vesele klouzat. Domek je vybaven protiskluzovým žebříkem, a dostatkem prostoru pod domkem, kam si mohou dát deku a hrát si v příjemném stínu. Povrch domku je ochráněn anti UV filtrem, díky čemuž si zachová své krásné barvy i po dlouhých letech používání.

Vlastnosti

  • originální zahradní domek na pilířích
  • kvalitní skluzavka s délkou 150 cm
  • stabilní a odolná konstrukce
  • vhodný doplněk na dvůr nebo zahradu
  • realistický design a kvalitní dvojité stěny
  • poloviční dveře a zasouvatelné okenice
  • prostorný pro hru více dětí
  • zářivé barvy s anti UV filtrem
  • zaoblené hrany
  • pravý francouzský výrobek

Vodní dráha AquaPlay Adventure Land dobrodružství pod vodopádem a 2 figurky v horské věži s vodním dělem

Vodní dráha Adventure Land od AquaPlay je krásná vodní hračka pro všechny zvídavé děti od 3 let. Moderní dráha obsahuje 2 loďky s figurkami medvídka Bo a krokodýla Swena, které potěší kluky i děvčata. Vodní dráha nabídne malým námořníkům horské jezero s vodopádem a lodní výtah, který dopraví loďky k horské věži s vodní skluzavkou pro spouštění loděk zpět do vodního kanálu. Tok vody dítě pohání vodním mlýnem, čímž ovládá i rychlost pohybu loděk. Odvážní kapitáni budou plavit i přes tajemnou jeskyni a kolem nebezpečného ostrova, přičemž si budou muset dávat pozor na funkční vodní dělo, pod kterým se skrývá pirátský úkryt.

Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů, je vodotěsná, umožňuje hru v exteriéru i interiéru. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, spouštějí ji po skluzavce, víří vodu pomocí vodního kola a hrají si na piráty a námořníky. Vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu, děti naplno uplatňují svou fantazii a využijí při hře další doplňky. Hra s vodní dráhou rozvíjí u dětí fantazii a kreativitu. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu. S vodní cestou se zahraje i dvou a více dětí, kamarádi i sourozenci. Špičkové zpracování detailů, švédský design a vysoká kvalita vodní hry zaručí dětem zábavu na dlouhé roky. Rozměry dráhy jsou 138*88*47 cm.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. Má design, který byl navržen ve Švédsku. Na výrobky je poskytnuta tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu260*160*197 cm
Celková výška197 cm
Rozměry balení120*50*100 cm
Celková délka260 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost35 kg
NoteHouse size: 98*110*127 cm
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.