Set domeček se stanem Discovery Cotoons Smoby se zvukem, světlem, skateboardista na dálkové ovládání

Popis produktu

Děti prostě milují hry s dětskými domečky. Set domeček se stanem Discovery Cotoons Smoby se zvukem a světlem a skateboardista na dálkové ovládání je perfektní set hraček pro malé děti od 12 měsíců. Hračky v setu zabaví děti na dlouhé hodiny a zároveň jim pomohou s rozvojem dovedností a schopností. Hračky od renomované společnosti Smoby s jedinečným francouzským designem nabízíme za zvýhodněnou cenu, takže při nákupu opravdu ušetříte. Set hraček je krásný doplněk do každého dětského pokojíčku a děti budou mít velkou radost.

Dětský domeček se stanem Discovery Cotoons Smoby se zvukem a světlem od 12 měsíců zelený

Zábavný dětský domeček se stanem Discovery Cotoons Smoby v nádherné zeleno-bílé barevné kombinaci si oblíbí všechny dětičky od 12 měsíců. Dětský domeček je multifunkční – děťátko si může hrát v domečku, který se však umí rychle změnit na dětský stan. Stan pro děti se vyznačuje zvukovými i světelnými efekty, které potěší každé dítko a nebude se s ním chtít rozloučit. Dětský domeček je vyhotoven s motivem populárního seriálu Cotoons Smoby, jehož postavičky znají děti na celém světě. Celková výška domečku je 72 cm.

Domeček překvapí děti množstvím funkcí. Otevírací dvířka se speciálními otvory pro různé tvary plastových útvarů zaujmou dítě, které si vyzkouší svou šikovnost. S válečkem na dveřích si mohou děti podle libosti otáčet. U dvířek se nachází pěkná rostlina s kvítkem, dále má dítě k dispozici otevírací okénko, aby se mohlo podívat, kdo přichází na návštěvu. Svítící kvítek se zvukem umístěný na domku vydává po stisknutí pěkné melodie, které rozveselí dětičky na velmi dlouhou dobu. Pohyblivé oči nad dveřmi poslouží malým rošťákům, aby si s nimi zahráli a nasměrovali jejich pohled, kamkoli bude třeba.

Celkové rozměry dětského domečku se stanem jsou 90*70*72 cm. Domeček se dá snadno přenášet, neboť disponuje praktickým držákem, se kterým mohou rodiče snadno disponovat. Designéři společnosti Smoby si poradili i s konstrukcí pro snadné a efektivní skládání a rozkládání dětského stanu. Dětský domeček nevyžaduje mnoho místa a lze jej v případě potřeby kamkoli odložit. Elektronický modul, který slouží k vydávání zvukových a světelných efektů, je napájen bateriemi, které jsou součástí balení.

Cotoons Wabap Smoby skateboardista na dálkové ovládání délka 16 cm od 24 měsíců

Dětská figurka Wabap Cotoons na dálkové ovládání je určena pro nejmenší děti. Je to kvalitní hračka z francouzské společnosti Smoby, má krásný zeleno-oranžový design z populární série hraček Cotoons a bezdrátové dálkové ovládání na baterky, které se příjemně drží a padne akorát do dětské ručky. Kolečka zvládnou všechny běžné typy podlah a jiných rovných povrchů.

Skateboardista má rozměry 16*9*18 cm a bezpečné oblé tvary, které jednak působí na dítě příjemně a jednak se hračkou nezraní. Dálkově ovládaný panáček dokáže jet dopředu nebo se otáčet.

Smoby je renomovaný francouzský producent plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu90*70*72 cm
Celková výška72 cm
Rozměry balení61*20*76 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,0 kg
NoteBattery: 2 x AG13/LR44 included
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...