Set domeček se stanem Discovery Cotoons Smoby se zvukem, světlem, stavebnice v dóze 50 kostek

Popis produktu

Set domeček se stanem Discovery Cotoons Smoby se zvukem a světlem a stavebnice v dóze je moderní set hraček pro všechny děti od 12 měsíců. Hračky v setu zabaví děti na dlouhé hodiny a zároveň jim pomohou s rozvojem jemných motorických dovedností a schopností. Hračky od renomované společnosti Smoby a Écoiffier s jedinečným francouzským designem nabízíme za zvýhodněnou cenu, takže při nákupu výrazně ušetříte. Hračky v setu vzájemně ladí a představují krásné doplňky do dětského pokojíčku a může si s nimi hrát i několik dětí.

Dětský domeček se stanem Discovery Cotoons Smoby se zvukem a světlem od 12 měsíců zelený

Zábavný a moderní dětský domeček se stanem Discovery Cotoons Smoby v zeleno-bílé barevné kombinaci je oblíbený dárek pro děti od 12 měsíců. Dětský domeček je multifunkční – děťátko si může hrát v domečku, který se však umí rychle změnit na dětský stan. Stan pro děti se vyznačuje zvukovými i světelnými efekty, které potěší každé dítko a nebudou se s ním chtít rozloučit. Dětský domeček je vyhotoven s motivem populárního seriálu Cotoons Smoby, jehož postavičky znají děti na celém světě. Celková výška domečku je 72 cm.

Domeček pro děti nabídne množství funkcí. Otevírací dvířka se speciálními otvory pro různé tvary plastových útvarů zaujmou dítě, které si vyzkouší svou šikovnost. S válečkem na dveřích si mohou děti podle libosti otáčet. U dvířek se nachází pěkná rostlina s kvítkem, dále má dítě k dispozici otevírací okénko, aby se mohlo podívat, kdo přichází na návštěvu. Svítící kvítek se zvukem umístěný na domku vydává po stisknutí pěkné melodie, které rozveselí dětičky na velmi dlouhou dobu. Pohyblivé oči nad dveřmi poslouží malým rošťákům, aby si s nimi zahráli a nasměrovali jejich pohled, kamkoli bude třeba.

Celkové rozměry dětského domečku se stanem jsou 90*70*72 cm. Domeček se dá snadno přenášet, neboť disponuje praktickým držákem, se kterým mohou rodiče snadno disponovat. Designéři společnosti Smoby si poradili i s konstrukcí pro snadné a efektivní skládání a rozkládání dětského stanu. Dětský domeček nevyžaduje mnoho místa a lze jej v případě potřeby kamkoli odložit. Elektronický modul, který slouží k vydávání zvukových a světelných efektů, je napájen bateriemi, které jsou součástí balení.

Smoby je renomovaný francouzský producent plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Stavebnice pro děti Maxi Abrick Écoiffier v dóze 50 kostek + 20 % kostek zdarma od 12 měsíců modrá/růžová

Stavebnice Maxi Abrick od francouzské společnosti Écoiffier obsahuje 50 kostek, které jsou zabalené v praktické dóze. K stavebnici získáte zdarma 20 % kostek. Kostky si děti po hře uloží do dózy v modré nebo růžové barvě. Dětské kostky jsou velké a dětem se s nimi snadno manipuluje. Dětská stavebnice Abrick je kompatibilní se všemi stavebnicemi z kolekce Maxi Abrick, proto si vaše dítě může vytvořit jednu obrovskou stavebnici. Při skládání, rozkládání i ukládání kostek se rozvíjí jemná motorika, děti se učí rozeznávat barvy, kreativně uplatňují svou fantazii a rozvíjejí svou představivost.

Francouzská firma Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí. Nákupem hraček od Écoiffier potěšíte své děti kvalitními a moderními hračkami za skvělé ceny.

Doprava 79
Technické parametry
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...